O czym mówi nam horoskop miłosny?

Aktualizacja:
Znaki zodiaku

Temat relacji międzyludzkich od wieków stanowił obiekt zainteresowania wielu osób. Odpowiedzi na pytania dotyczące idealnego partnera poszukiwano w gwiazdach, kartach i wróżbach. Horoskop miłosny cieszy się niegasnącą popularnością również dziś. Miesięczny, tygodniowy, a nawet dzienny – możemy wybierać spośród wielu rodzajów. Jak przedstawiają się prognozy dla poszczególnych znaków zodiaku? Czy Waga stworzy związek z rybami, a Lew będzie szczęśliwy z Baranem?

Już w czasach starożytnych wierzono, iż astrologiczne dopasowanie dwóch osób przekłada się na szczęśliwy związek. Niuanse występujące w charakterze każdego znaku zodiaku są w pełni akceptowalne dla jednego i absolutnie wykluczone dla innego znaku. Dlatego na początku relacji warto sprawdzić, jakich wskazówek udzielają nam gwiazdy i co o naszym przyszłym związku może powiedzieć nasz horoskop miłosny.

Horoskop miłosny i jego znaczenie

Prognozy pozwolą nam uzyskać informacje na temat upodobań potencjalnego lub obecnego partnera, jego podejścia do takich spraw jak finanse, kariera czy rodzina. Kompatybilność nie oznacza całkowitego podobieństwa, w końcu niejednokrotnie słyszy się o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Ważne jest dążenie do tego, aby obie strony wzajemnie się uzupełniały i działały na rzecz wspólnego rozwoju. Miłosny horoskop jest szczególnie polecany dla osób samotnych, którym marzy się szczęśliwy i partnerski związek. Dzięki niemu dowiemy się bowiem nie tylko wielu ważnych rzeczy o potencjalnym partnerze, ale także o nas samych.
Tygodniowy horoskop miłosny dostarczy nam informacji na temat możliwych tendencji i opcji działania, które wynikają z ruchu ciał niebieskich i ich wpływu na dany znak zodiaku. Warto korzystać z tego rodzaju prognoz, tym bardziej że zwykle mają one darmowy charakter.

Horoskop miłosny dla poszczególnych znaków zodiaku

Czy jesteśmy zodiakalnym lwem, baranem lub koziorożcem, każdy z nas posiada zbiór charakterystycznych dla siebie cech, o których profesjonalni astrologowie mogą wnioskować dzięki znajomości ich horoskopu urodzeniowego. Ułożenie ciał niebieskich w momencie naszych narodzin dostarcza wielu ciekawych informacji na temat naszego życia, osobowości i temperamentu. W jaki sposób przekłada się to na sferę uczuciową? Zobaczmy na przykładzie tych kilku znaków zodiaku:
  1. 1Wagahoroskop miłosny przedstawia osoby spod tego znaku jako niezwykle romantyczne i urocze. Są bardzo emocjonalne i dosyć szybko się zakochują. Z tego powodu mają na swoim koncie sporo związków. Jeśli jednak zapałają do kogoś prawdziwym uczuciem, zrobią wiele, aby relacja trwała jak najdłużej. Waga potrzebuje ze strony partnera stałego zapewniania o swoich uczuciach. Horoskop miłosny wskazuje, iż świetnym partnerem dla wagi będzie baran. Pomimo tego, że czeka ich wiele pracy nad wzajemnym zrozumieniem, mają szansę stworzyć bardzo udany związek. Zdecydowanie odradzany jest Rak. Wiąże się to z zupełnie odmiennym podejściem do życia i światopoglądem.
  2. 2Ryby – horoskop miłosny wskazuje, iż osoby spod tego znaku często marzą o wielkiej miłości i gorącym romansie. Niestety niejednokrotnie ich związek lepiej wygląda w wyobraźni niż w rzeczywistości. Są bardzo wrażliwi i emocjonalni. Ich horoskop podpowiada, iż dobrym partnerem dla Ryb będzie Koziorożec. Dzięki dobrej komunikacji wiele kwestii będą wyjaśniać na bieżąco, a podobne oczekiwania wobec partnera przyczynią się do wzajemnego zadowolenia z siebie. Znakiem, z którym lepiej nie wchodzić w relacje, jest Wodnik. Ich wspólną cechą jest brak decyzyjności i zbytnie bujanie w obłokach, które mogą przerodzić się w poważny problem finansowy.
  3. 3Lew – namiętny i bardzo kochliwy, niestety niejednokrotnie wykazuje się nachalnością, męcząc swoich rozmówców. Ma duże skłonności do dominacji, oczekuje więc, iż jego potencjalny partner czy partnerka całkowicie się podporządkuje. Horoskop miłosny Lwa wskazuje, iż dobrym partnerem będzie dla niego Skorpion. Wzajemnie rozumieją swoje potrzeby i bardzo angażują się w związek. Dzięki temu wspólnie rosną i rozwijają się. Ryby to znak, z którym lepiej nie wchodzić w relacje. Ma odmienne oczekiwania i nie potrafi zaspokajać potrzeb innych.
  4. 4Byk – na początku związku jest dosyć nieśmiały, co utrudnia mu nawiązywanie znajomości. Potrzebuje czasu, aby przełamać swoje bariery. Jednak gdy już to uczyni, okazuje się wiernym i bardzo zmysłowym partnerem. Ze względu na wspólne wartości i cele przeznaczony jest mu Rak. Znaki te mają również podobne ambicje, dzięki czemu mogą wiele razem osiągnąć. Horoskop miłosny odradza mu wchodzenie w relacje z osobami spod znaku Bliźniąt. Związek nie ma szans na przetrwanie ze względu na diametralne różnice i chęć kontroli ze strony Byka.
Jeśli jesteśmy ciekawi dodatkowych i bardziej szczegółowych informacji, warto sprawdzić inne rodzaje prognoz. Sporą popularnością cieszy się chiński horoskop miłosny, który na wschodzie traktowany jest z ogromnym szacunkiem i powagą. Nie występuje on jako horoskop dzienny czy tygodniowy, raczej jako zbiór ogólnych porad i wskazówek. Warto sprawdzić, czy połączenie barana i wagi sprawdza się także w przypadku chińskich odpowiedników.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Autor: Adrian Adamczyk
Pozostałe wiadomości