Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Będziemy szukać nowych kontaktów towarzyskich

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na sobotę, 9.10.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 17:23 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. O godzinie 18:18 Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, co sprawi, że będziemy bardzo intensywnie konwersować, szukać nowych kontaktów towarzyskich, uruchamiać swoje znajomości i szukać na wieczór większej grupy znajomych do wspólnego imprezowania. Wiadomości i wszelkie plotki będą się dzisiaj rozchodzić błyskawicznie. Poznaj horoskop dzienny na sobotę, 9 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Sobota będzie nam upływać w bardzo szybkim tempie. Już rano na niebie utworzy się kwadratura pomiędzy Plutonem ze znaku Koziorożca, a planetoidą Eris znajdującą się w znaku Barana. Ten układ w dalszym ciągu przynosi niepokoje polityczne i zwiększoną ilość manewrów wojskowych.

Horoskop dzienny na sobotę, 9.10.2021 r.

Horoskop dzienny Baran

Dzień przywitasz w zaskakujący sposób. Od rana w Twoim domu rozgoszczą się informacje, których się nie spodziewałeś. Pewne wiadomości nie pozwolą Ci na długie wylegiwanie się w łóżku. Być może trzeba będzie się gdzieś przemieścić i ruszyć z miejsca, chociaż tego nie planowałeś.

Horoskop dzienny Byk

W tym dniu powinieneś zachować umiar i uważać, aby z czymś nie przesadzić. Bardzo łatwo będzie Ci stracić miarę i przeholować z alkoholem, nadmiarem dobrych dań lub zbytnim wysiłkiem fizycznym. Dzisiaj nie będziesz się silił na kurtuazję czy dobre maniery, zatem jakaś osoba w Twoim otoczeniu może być nieco zawiedziona.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Twój patron Merkury jest w koniunkcji ze Słońcem, zatem dzień będzie Cię napawać optymizmem. Możesz otrzymać dobre informacje na które czekałeś, możesz również wejść w towarzystwo, które będzie Cię napełniać wyśmienitym humorem. Przed Tobą udana, radosna sobota, w trakcie której wiele powinno pójść zgodnie z Twoimi życzeniami.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj powinieneś się mieć na baczności i uważnie obserwować zmiany dotyczące zachowania osób w Twoim otoczeniu. Być może jakieś wiadomości uszły Twojej uwadze i dzisiaj będzie szansa, aby nadrobić zaległości w rodzinnych nowinkach i ponownie być na bieżąco. Fizycznie nie najlepiej. Będziesz czuć się zmęczony.

Horoskop dzienny Lew

Sobota przyniesie Ci znaczne korzyści, jeśli chodzi o Twoje sprawy materialne. Możesz zakupić coś za pół ceny, możesz coś sprzedać i uzyskać dobrą kwotę. To idealny dzień na negocjacje i shopping. Wieczorem część dalsza atrakcji. Możesz wybrać się do kina bądź restauracji w miłym Twemu sercu towarzystwie.

Horoskop dzienny Panna

W tym dniu nie możesz sobie pozwolić na zadzieranie nosa. Chociaż Twój patron Merkury jest w koniunkcji ze Słońcem, jednak nie odbywa się to w sprzyjającym Ci znaku. Dodatkowo jest on jeszcze w ruchu wstecznym, zatem musisz trochę spuścić z tonu i okroić swoje żądania. Na stawianie warunków w partnerstwie i rodzinie przyjdzie czas pod koniec miesiąca.

Horoskop dzienny Waga

W Twoim znaku zodiaku dojdzie do ważnej koniunkcji Słońca i Merkurego. Czas pozałatwiać zaległą korespondencję, wysłać odpowiedzi na które niecierpliwie ktoś czeka. Przyda Ci się także odrobina ruchu i treningu. Popołudnie spędzisz aktywnie, możliwy jogging bądź rower, spacer po kasztany także wskazany.

Horoskop dzienny Skorpion

Dzisiaj musisz zrobić rachunek sumienia. Nie wszystko, co ostatnio robiłeś, było z nim zgodne. Kwadratura bogini niezgody, Eris i Twojego patrona, czyli Plutona, spowoduje znaczne poruszenie w Twojej duszy. Coś może Cię uwierać, z czymś nie możesz się pogodzić albo po prostu jesteś rozczarowany, że coś poszło nie tak. To będzie dzień refleksji.

Horoskop dzienny Strzelec

Koniunkcja Słońca i Merkurego w przyjaznym Ci znaku Strzelca spowoduje, że przed Tobą pojawi się wachlarz propozycji. Czekają Cię dobre perspektywy i spora ilość nowych doświadczeń. Od rana wokół Ciebie będzie gwar i bieganina. Ten dzień nie będzie należał do spokojnych, ale za to do udanych.

Horoskop dzienny Koziorożec

Spotkania, które dzisiaj się odbędą, są nieprzypadkowe. Rozmowa z kimś wywrze na Tobie mocne wrażenie, ponieważ nie spodziewałeś się aż takiej ilości informacji. W Twoim domu zapanuje na chwilę chaos i nieporządek. Wieczorem będziesz drażliwy i trudno Ci będzie odzyskać przed snem równowagę.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj będziesz działał jak torpeda. Szybkie zwroty akcji, szybkie zmiany decyzji, które wbrew pozorom wyjdą Ci na dobre. Bieganina po centrach handlowych będzie się opłacała. Wieczorem wygospodarujesz trochę czasu dla bliskiej sercu osoby i będzie to udane spotkanie.

Horoskop dzienny Ryby

Nie unikniesz zmian, chociaż się na nie nie nastawiasz. Dowiesz się dzisiaj o czymś istotnym, ale niekoniecznie miłym. Coś, co wydawało Ci się bardzo odległe, może szybko iść w Twoim kierunku. Przed Tobą wizyta osoby, która się nie zapowiedziała albo zapowiedziała odwiedziny w innym terminie.

Znaczenie podstawowych ziół w magii – zioła medytacyjne

Jeśli potrzebujemy oczyścić umysł do rytuałów warto poprzedzić je medytacją. Podczas tych chwil można nie tylko pozbyć się złej aury czy myśli, ale też napełnić umysł tymi pożądanymi emocjami i intencjami. Idealnymi ziołami, którymi można okadzać, ale też dodać do kąpieli czy świec, są: waleriana, anyżek, boswellia, róża.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości