Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Co przyniesie ostatni dzień września?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny 30.09.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wenus przebywa w znaku Skorpiona, a Mars w znaku Wagi. Na niebie ułożył się trygon w żywiole powietrza pomiędzy Słońcem a Saturnem. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 30 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

To będzie bardzo dobry dzień na nadrabianie papierkowej roboty, podbijanie pieczątek, uzyskiwanie zezwoleń i składanie podań. Będziemy chodzić po urzędach, pocztach i bankach, ale na szczęście formalności pójdą gładko.

Horoskop dzienny czwartek, 30.09 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz zamykał za sobą jakiś rozdział. Coś się kończy, coś się wypala. Kiedy uporządkujesz sprawy wokół siebie, poczujesz wewnętrzną ulgę. To dobry dzień na sprzątnięcie biurka i uporanie się z zaległą dokumentacją. Przed Tobą formalne rozmowy telefoniczne.

Horoskop dzienny - Byk

Nadal możesz czuć się adorowany w pracy bądź szkole, ale nie do końca będzie to przyczyną Twojego zadowolenia. Po południu czekają Cię sprzeczki na gruncie domowym. To nie jest dobry dzień na ciężkie prace fizyczne bądź forsowanie sił w jakimś zbędnym celu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To doskonały, konstruktywny dzień pełen Twojego zdyscyplinowania i poukładania. Będziesz czuć się na siłach, aby dopełnić pewnych formalności, wykonać zaległe płatności, udać się do jakiegoś urzędu, aby wypełnić wnioski i druki. Dzisiaj w jakiejś kwestii będziesz nad wyraz pedantyczny.

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś będzie robił Ci na złość, a to wyprowadzi Cię z równowagi. Pomimo prowokacji nie wtrącaj się cudzy konflikt, ponieważ nie wyjdzie Ci to na zdrowie. Twoja troska o dobro innych nie będzie dzisiaj mile widziana. Pomocne uwagi zachowaj dla siebie.

Horoskop dzienny - Lew

W Twoim otoczeniu zajdą zmiany, które będą miały poważniejsze skutki, niż teraz myślisz. Ważna rozmowa z osobami decyzyjnymi zmieni postrzeganie Twojej osoby w miejscu pracy bądź nauki. Po południu trafisz na jakąś świetną okazję, jeśli chodzi o zakupy dla mody lub urody.

Horoskop dzienny - Panna

Nie bądź nadgorliwa Panno i nie wysuwaj się ze swoimi propozycjami przed szereg, bo może to zostać źle odebrane. Ktoś będzie mieć do Ciebie pretensje, że zawyżasz poziom bądź śrubujesz tempo. Możesz mieć wrażenie, że ludzie postępują wobec Ciebie nieuczciwie.

Horoskop dzienny - Waga

Los będzie Cię dzisiaj traktował w sposób szczególny. Masz szansę na otrzymanie zasłużonej wypłaty. Trygon Słońca, które znajduje się w Twoim znaku i Saturna, który znajduje się w znaku Wodnika, poprawi Ci status materialny. Odczujesz radość z wykonanej pracy, która zostanie doceniona przez otoczenie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ostatnio chodzisz rozkojarzony i roztrzepany, ponieważ ktoś ciągle zaprząta Ci myśli. Uważaj, aby nie stracić głowy w miejscu pracy czy szkole, ponieważ Twoje nieprzygotowanie będzie Cię w tym dniu wiele kosztować. W domu ktoś wyrazi swoje niezadowolenie z Twojej postawy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Odczujesz spory przypływ sił witalnych. Dzięki korzystnym układom wykażesz się przebojowością i przedsiębiorczością. Możesz nawet porozmawiać z szefem o swoich finansach. Nie obawiaj się, ponieważ Twoje negocjacje będą miały korzystny finał. Wieczorem ciąg dalszy udanych rozmów, ale na gruncie domowym.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twój patron Saturn będzie dzisiaj w doskonałym położeniu, co da Ci możliwość poczuć się komfortowo. Dzień przysporzy Ci satysfakcji materialnych i towarzyskich. Nie będziesz zdany sam na siebie, teraz skuteczniejsza niż praca solo jest współpraca zespołowa. Możliwe, że jakiś egzamin lub sprawdzian będzie Twoim dużym sukcesem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przebywający w Twoim znaku Saturn jest dzisiaj dla Ciebie łaskawy. Wszelkie prace konstrukcyjne, remonty, naprawy lub pomysły na usprawnienie życia pójdą jak z płatka. Na niebie dobry układ na wykonanie przeglądu samochodu bądź instalacji technicznych. Finansowo również do przodu.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz czuć się dzisiaj wewnętrznie osamotniona i zostawiona sama sobie. Nie odbieraj czyjegoś milczenia, jako złego znaku. W tym dniu naprawdę większa część zodiaku musi zakasać rękawy. Po południu okaże się, że Twoje niepokoje nie były uzasadnione i masz szansę na bardzo udane spotkanie, a przynajmniej na satysfakcjonującą rozmowę telefoniczną.

Magiczne właściwości ziół. Jakich używać?

Cynamon, mięta, werbena, bazylia i wrzos to zioła, których można używać jako talizmanów przynoszących bogactwo. W rytuałach oczyszczających odganiają biedę. Nagietek, pokrzywa, rozmaryn, melisa, szałwia i róża to zioła, których używa się w rytuałach leczniczych. Lawenda i pelargonia wonna nadają się do wykonywania talizmanów na płodność i chroniących kobiety w ciąży.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości