Dzienny

Horoskop na poniedziałek. Niektóre znaki czekają ważne wyzwania zawodowe

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
Tablica znaków zodiaku
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. W południe Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl Merkurego i Neptuna. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku

Poniedziałek przyniesie nam fantastyczne inspiracje. Dzisiaj łatwiej porozumiemy się z otoczeniem. Będziemy chętni do dzielenia się uczuciami. Opowiemy o tym, co jest dla Nas ważne, chętnie też wysłuchamy innych. Empatia i charytatywność wyjdą na pierwszy plan. Przy rozliczeniach rocznych PIT z dużą chęcią zaczniemy przekazywać 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zapragniemy podzielić się z innymi tym, co posiadamy.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Ataki osób z otoczenia i seria konfliktów na razie nieco przygasną. Będziesz spokojniejszy i bardziej stonowany. Jest duża szansa, że rywale wycofają się i dzisiaj popracujesz w spokoju. Prywatnie pojawią się czulsze nuty.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj od rana zaczniesz zabiegać o swoje prawa i podejmiesz jakieś wyzwanie. Umocnisz swoją pozycję na polu zawodowym i sercowym. Poprawisz również stan swojego posiadania. Wieczorem zdominujesz teren wokół siebie, ktoś się podporządkuje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Powinieneś się dzisiaj zregenerować i pomyśleć o tym, co jest dla Ciebie najkorzystniejszym wyjściem z sytuacji zawodowej. Sekstyl Merkurego i Neptuna zacznie szeptać Ci do ucha dobre podpowiedzi płynące ze strony Twojej intuicji. Przeczucia będą miały dla Ciebie dużo cennych wskazówek.

Horoskop dzienny - Rak

Układ na niebie wróży dale Ciebie doskonały początek tygodnia. Będziesz zadowolony ze swoich pomysłów i postanowisz wykonać kolejne, ważne kroki zawodowe i dotyczące rozwoju osobistego. Księżyc w znaku Ryb podniesie Twój poziom energii i kreatywności.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj możesz czuć, że rozmawiasz ze swoimi przełożonymi bądź podwładnymi zupełnie w innych językach. Ciężko będzie Ci o porozumienie z otoczeniem. Może dojść do jakiejś potyczki słownej. Wieczorem najlepiej odpoczniesz w samotności.

Horoskop dzienny - Panna

Poniedziałek przyniesie wiele interesujących wydarzeń i dobre wiadomości. Energie planetarne będą Cię wspierać. Dostaniesz sygnały, że sprawa, która tkwiła w martwym punkcie nareszcie ruszyła w oczekiwanym kierunku. Ktoś udzieli Ci wsparcia, możesz poczuć miętkę unoszącą się w powietrzu.

Horoskop dzienny - Waga

Układ na niebie będzie wymagał od Ciebie szybkich decyzji, zdecydowania i konsekwencji, a Ty Wago będziesz czuła, że coś Cię przytłacza, że sytuacja jest zbyt obciążająca. Będziesz chciała uciec i się wycofać się na bezpieczną pozycję, ale czy to jest rozwiązanie na dłuższą metę?

Horoskop dzienny - Skorpion

Poniedziałek przyniesie nowe perspektywy i świeże możliwości. Tydzień rozpocznie się w optymistycznej atmosferze. W firmie bądź szkole odkryjesz coś ważnego, co do tej pory przeoczyłeś, a co umocni Twoją pozycję i będzie swoistym asem w rękawie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj ktoś nie będzie robił tego czego chcesz, ale coś zupełnie niezgodnego z Twoimi założeniami i wizjami. Zobaczysz czyjeś skrywane oblicze i niestety nie będzie to miły widok. W pracy i partnerstwie dzień będzie rzucał Ci przeszkody pod nogi, ale to minie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To doskonały dzień dla Twojej przedsiębiorczości oraz dla projektów biznesowych. Energetyczny wpływ planet pomoże Ci w wypełnianiu dokumentów i wykonywaniu innych czynności zawodowych. Wieczorem ktoś w domu będzie marudzić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli wybierasz się dzisiaj na jakieś spotkanie, powinieneś się liczyć z komplikacjami po drodze. Może dojść do jakiś nieporozumień i pomyłek. Uważaj na to, aby wiadomości lub przesyłki, które wysyłasz do pewnej osoby, trafiły do właściwego adresata.

Horoskop dzienny - Ryby

Układ na niebie postawi Cię na nogi. Pozytywny sekstyl Merkurego i Twojego patrona Neptuna przyniesie świeże spojrzenie na stare problemy. Dzisiaj będziesz działać z entuzjazmem i rześko podejdziesz do obowiązków. Dobry humor od południa do końca dnia nie powinien Cię już opuszczać.

Merkury i jego położenie do Słońca

Planeta Merkury zawsze znajduje się blisko słońca. Występuje w trzech stanach – w promieniach, jest spalony lub występuje jako planeta kasimi. Im bliżej słońca znajduje się Merkury, tym mniejszy jest obiektywizm osoby z takim ustawieniem horoskopu. Osoby z bliskim ułożeniem cechują się egoizmem i nastawieniem na siebie, z kolei z oddalonym mają bystry umysł, choć bywają ślepi na swoje wady. Osoby takie mogą mieć problem ze zdystansowaniem się od własnych opinii.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości