Gwiazdy

Zakochani Lara Gessler i Piotr Szeląg czekają na narodziny córki. Fani: "Miłości nie oszukasz, widać ją"

Gwiazdy

Lara Gessler

Jesienią na świat przyjdzie pierwsze dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga. Przyszli rodzice miło spędzają czas w oczekiwaniu na ten magiczny moment, jednocześnie snują plany z nim związane. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, co myśli na temat modnych ostatnio imprez baby shower, pępkowego oraz chrzcin.

Lara Gessler nie ochrzci córki?

Lara Gessler już niedługo zostanie szczęśliwą mamą. Restauratorka i jej partner, Piotr Szeląg, już wkrótce powitają na świecie córeczkę. Przyszli rodzice przygotowują się do narodzin pociechy, a w między czasie podjęli bardzo ważną decyzję. Lara, w jednym z wywiadów zdradziła, że w przeciwieństwie do innych gwiazd nie planuje wyprawiać modnego w ostatnim czasie baby shower ani pępkowego. Para zdecydowała się także, że nie ochrzci swojej córki:

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę

Restauratorka zaskoczyła swoich fanów tym wyznaniem. W innej rozmowie zdradziła, co nimi kierowało:

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne

Letnie wypady z bliskimi

Przyszli rodzice jesienią powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W oczekiwaniu na ten wielki dzień starają się wykorzystywać ostatnie chwile przed porodem i cieszą się czasem w towarzystwie bliskich. Na swoim Instagramie Lara pokazała, jak spędza czas w towarzystwie partnera i mamy, Magdy.

Zdjęcia ciężarnej Lary i wpatrzonego w nią Piotra rozczuliły fanów restauratorki, którzy chętnie zostawiali pod zdjęciami miłe komentarze:

najprawdziwsza miłość, te oczy nie mogą kłamać ?

Ah ten jego wzrok ...mówi więcej niż 1000 słów ❤️

Uwielbiam Was ❤️❤️❤️

Lara Gessler w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Wzruszona Magda Gessler o ciążowym brzuszku Lary: "Nosi w nim córunię"

Lara Gessler o ciąży i pracy. „Trzeba być wiernym sobie i starać się być dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką”

Lara Gessler rozczuliła swoją mamę zdjęciem ciążowego brzuszka. „Moja kochana i się wzruszyłam, poryczałam...”

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości