Gwiazdy

Urszula Dudziak odsłania ukryte talenty swojej córki Miki: "Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam jej pierwszy obraz"

Gwiazdy

Wokalistka jazzowa Urszula Dudziak od kilku lat prowadzi kanał na YouTube. Bohaterką najnowszego filmu gwiazdy będzie jej córka, Mika Urbaniak, która w czasie pandemii zaczęła malować obrazy. Co jej daje nowa pasja? Z paniami spotkał się dziennikarz, Mateusz Hładki.

Urszula Dudziak wraca do vlogowania

Na kanale YouTube Urszula Dudziak dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami i opowiada o tym, jak radzić sobie z porażkami. Ale to nie wszystkie informacje, które można tam znaleźć.

- Mój kanał jest o wszystkim, mówię tam na temat wychowania dzieci, zdrowia, samopoczucia, na temat miłości - powiedziała wokalistka jazzowa.

Niestety z powodu pandemii zawiesiła nagrywanie wideo, ale w grudniu postanowiła wrócić do tego, ponieważ - jak stwierdziła - bliski kontakt z ludźmi jest dla niej bardzo ważny.

Mika Urbaniak zaczęła malować

Najnowszy odcinek ma dotyczyć córki Urszuli Dudziak, Miki Urbaniak i jej nowej pasji, którą jest malowanie obrazów.

- Nie wiedziałam, że to umiem robić, bo zaczęłam to tak naprawdę dzięki pandemii i mojemu partnerowi, który mnie zainspirował - przyznała Mika.

Nie ukrywa też, że malowanie jest jej antidotum na negatywne myśli i stany depresyjne, z którymi zmagała się przez lata.

- Przeżyłam to wielokrotnie w moim życiu i dla mnie to jest ogromne zwycięstwo, żeby siedzieć tutaj i rozmawiać o czymś, co zrobiłam, co jest nowe, co jest odkryciem we mnie i zachęcam ludzi, żeby nie tracili nadziei w tych trudnych chwilach, bo naprawdę może być lepiej, tylko trzeba dać sobie czas - powiedziała.

Urszula Dudziak dodała, że jak zobaczyła pierwszy obraz córki to była niebywale zaskoczona jej talentem malarskim. Uważa, że Mika tworzy swoje prace tak jak śpiewa.

- One są dla mnie bardzo muzyczne, bo zawierają improwizację, a ona świetnie improwizuje, freestyle, rap - jest dla mnie najlepsza na świecie - stwierdziła gwiazda.

Optymizm Urszuli Dudziak

W tym roku Mika Urbaniak skończyła 40 lat, ale - jak powiedziała - nie lubi swojego wieku, czego zupełnie nie rozumie jej mama, która nie przejmuje się tym, że jest po 70.

- Walczę ze stereotypami, bo to są bardzo złe nawyki, które nam przeszkadzają w życiu, przede wszystkim w odkrywaniu w sobie pasji, radości - wyznała.

Artystka nie ukrywa, że na jej optymizm i podejście do życia wpłynęła postawa jej ojca, który zawsze był radosny oraz przekonanie, że z każdego upadku można wyciągnąć jakąś lekcję. Poza tym nieobojętne było również życie w Stanach Zjednoczonych.

- 30 lat mieszkałam w Nowym Jorku, w samym centrum i ta kombinacja sprawiła cud, czyli Urszulę Dudziak - zdradziła.

Zobaczcie, czego matka i córka życzyły sobie na nowy 2021 rok.

>>> Zobacz także:

Jessica Mercedes zaprosiła nas do swojego mieszkania. Jak wygląda jej "wielka kawalerka"?

Dom Małgorzaty Rozenek gotowy na Boże Narodzenie. "Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne"

Dorota Wellman o walce z koronawirusem. "Napisałam testament. Na wszelki wypadek"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości