Mika Urbaniak

  Mika Urbaniak

  Mika Urbaniak i Victor Davies – choć są jak ogień i woda tworzą zgraną parę zarówno w życiu, jak i w pracy. Oprócz muzyki wspólnie realizują się także w innych pasjach. Razem malują, piszą muzykę i spędzają wolny czas. W studio Dzień Dobry TVN opowiedzieli historię swojej miłości, która trwa już od dekady. Na koniec programu zaśpiewali utwór "Pop Life" pochodzący z ich wspólnej płyty.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Mikę i Michała Urbaniaka, którzy opowiedzieli nam o swoim najnowszym projekcie. Czy często zdarza im się współpracować? Jakim ojcem jest Michał Urbaniak? Czym inspiruje swoją córkę? I jakich udziela jej rad?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: jest córką swojej sławnej mamy, ale na pewno jest też córeczką tatusia - u nas Mika Urbaniak z tatą Michałem. W programie także: najsławniejsza obecnie na świecie androgeniczna modelka, a w naszym studiu zwycięzca Top Model Radek Pestka o tym, czy nietypowa uroda pomaga w karierze. A na koniec: szansa dla par pragnących dzieci, czyli wszystko o naprotechnologii. Bądźcie z nami o 8.00.

  W grudniu ukazała się nowa płyta Miki Urbaniak "Pójdę wszędzie z Tobą". Na scenie Dzień Dobry TVN Mika wykonała piosenkę, którą przed czterdziestoma laty zaśpiewała jej mama Urszula Dudziak. Zobaczcie i posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mika Urbaniak zaprezentowała swój singiel "Let's Pretend". Utwór pochodzi z jej najnowszego, trzeciego albumu „Once in a Lifetime".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Zaśpiewała piosenkę „Don’t speak too loud” pochodzącą z jej drugiej płyty, która swoją premierę miała w kwietniu 2012 roku. Jak Wam się podoba?

  Na nowej płycie formacji "June" słychać wokale takich gwiazd jak: Kayah, Katarzyna Nosowska czy Mika Urbaniak. Na scenie Dzień Dobry TVN razem z kwartetem smyczkowym Atom String Quartet wykonali utwór „Creed”.

  Córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Predestynowana do sławy. Swój romans ze śpiewem nawiązała w wieku 11 lat. Jej drugi album "Follow You" ukaże się już 24 kwietnia. Na scenie Dzień Dobry TVN Mika Urbaniak dała przedsmak tego, co będziemy mogli znaleźć na jej nowej płycie i wykonała utwór „Pixelated”.