Urszula Dudziak

  Agnieszka Osiecka była jedną z najbardziej utalentowanych kobiet w historii polskiej poezji i piosenki. 9 października artystka obchodziłaby 85. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do historii i przypomnieć sylwetkę pisarki.

  Urszula Dudziak od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Bogdanem Tłomińskim. Wspólnie udowadniają, że na prawdziwą miłość można natrafić w każdym momencie swojego życia. Teraz piosenkarka opowiedziała o kulisach ich relacji w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

  30. urodziny dla wielu ludzi są prawdziwym przełomem. Niektórzy uważają, że to właśnie wtedy kończą się młodzieńcze szaleństwa, a zaczyna dojrzałe życie. Czy jednak na pewno? O tym na pokazie marki Deni Cler opowiedziały m.in. Katarzyna Żak, Beata Ścibakówna i Katarzyna Glinka.

  Urszula Dudziak wie, jak ważna jest walka o zdrowie psychiczne dzieci. Artystka z ogromną chęcią zaangażowała się w akcję #zdrowiewgłowie, w ramach której Fundacja TVN kompleksowo zajmie się tym tematem i zbuduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, czy uczyła własne córki mówić o emocjach.

  Coraz mniej obostrzeń w Polsce. Dzieci wracają do szkół, otwarte są kina i teatry, można organizować wesela i komunie. I choć teoretycznie wszystko powraca do normy, choć nadal w reżimie sanitarnym, to na koncerty jednak pójść nie można. Dla tysięcy ludzi z branży muzycznej to drugi rok bez dochodów.

  Urszula Dudziak ostatnie miesiące mieszkała na Zanzibarze, jednak niedawno wróciła już do Polski. Wraz z narzeczonym nie zwalnia tempa i planuje kolejne projekty. Na ich podwórku niebawem powstanie centrum kultury. Teraz o swoim pomyśle opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Zanzibar to kierunek, który w tym roku upodobały sobie polskie gwiazdy. Na słonecznej wyspie od kilku miesięcy przebywa Klaudia El Dursi, która pracuje nad programem "Hotel Paradise", a także wokalistka Urszula Dudziak. Między sąsiadkami zawiązała się przyjaźń, czym prowadząca reality show pochwaliła się w mediach społecznościowych.

  Urszula Dudziak od miesiąca przebywa na Zanzibarze. Korzysta tam ze wspaniałej pogody, ale także pracuje i angażuje się w życie lokalnej społeczności. Dlaczego wokalistka wybrała to miejsce?

  Urszula Dudziak, wokalistka jazzowa, a także YouTuberka już od jakiegoś czasu przebywa na Zanzibarze, skąd wrzuca do sieci przepiękne zdjęcia ukazujące rajskie plaże. Okazuje się, że na wyspie jest także wizażystka gwiazdy, która pokazała, jak wykonuje jej makijaż.

  Magda Gessler od lat przemierza Polskę z programem "Kuchenne rewolucje", w którym ratuje upadające restauracje i nadaje im zupełnie nowego smaku. Jest również malarką i artystką, natomiast show-biznes niezmiennie nazywa ją "kolorowym ptakiem". A jaka jest prywatnie?

  Wokalistka jazzowa Urszula Dudziak od kilku lat prowadzi kanał na YouTube. Bohaterką najnowszego filmu gwiazdy będzie jej córka, Mika Urbaniak, która w czasie pandemii zaczęła malować obrazy. Co jej daje nowa pasja? Z paniami spotkał się dziennikarz, Mateusz Hładki.

  Gość Dzień Dobry TVN, Urszula Dudziak niedawno skończyła 75 lat i nie ukrywa tego. Jest to dość nietypowe w przypadku kobiet. Dlaczego więc wokalistka nie ma problemu z przyznawaniem się do swojego wieku? Pani Urszula podkreśla również, że akceptuje samą siebie. Ale nie zawsze tak było. Co sprawiło, że nie ma już kompleksów?

  "Jestem osoba przeszczęśliwą. Mam najpiękniejszy okres w życiu. Ja to powtarzam, trąbię naokoło, że naprawdę wiek nie jest ważny. Można spełniać marzenia w każdym wieku. Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć własny dom na wsi i nagle okazało się, że będę miała. (...) Mam dużo do zrobienia JESZCZE!" o życiu prywatnym i planach zawodowych, Marcinowi i Dorocie opowiedziała Urszula Dudziak.

  Już jutro zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Odwiedzi nas m.in. Urszula Dudziak, która opowie o swoich planach zawodowych prywatnych! Zaczynamy o 8.00. Bądźcie z nami!

  Warszawskie Hybrydy od chwili powstania były, przede wszystkim, miejscem spotkań... z muzyką, poezją, a także z wielkimi nazwiskami świata kultury. Klub Hybrydy świętuje 60 lat istnienia. Jakie wspomnienia z tym klubem mają: Ernest Bryll, Urszula Dudziak, Kayah, Dariusz Malejonek, Halina Mlynkova Zobaczcie reportaż dziennikarki Dzień Dobry TVN Gabi Drzewieckiej.

  Musical #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Jeden z wątków, który się w nim pojawia dotyczy związku głównej bohaterki z młodszym mężczyzną. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: reżyserkę filmu Agnieszkę Glińską i wokalistkę jazzową Urszulę Dudziak, aby zapytać, czy według nich taki związek ma szansę przetrwać i czy warto się w niego w ogóle angażować.

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Urszula Dudziak. Gwiazda opowiedziała nam o niezwykłym spotkaniu z Amerykanką Dianne Reeves! Panie podczas ostatniego jazzowego festiwalu w Gdyni dały popis swoich wokalnych możliwości, a był to absolutnie spontaniczny występ. Jak wspomina go Urszula Dudziak, a jak Piotr Łyszkiewicz, organizator festiwalu?

  Dzień Dobry Wakacje - zacznij poranek dawką dobrego humoru! A u nas piękna Joanna Krupa o projekcie najbliższym jej sercu. Ryan Reynolds o dorastaniu w męskim świecie, a także Polka, której nazwisko wiele znaczy w świecie designu - Dorota Koziara. Zaczynamy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje Urszula Dudziak, która opowie nam o niezwykłym spotkaniu z Amerykanką Dianne Reeves! Panie podczas ostatniego jazzowego festiwalu w Gdyni dały popis swoich wokalnych możliwości. Był to absolutnie spontaniczny występ. Jak wspomina go Urszula Dudziak? Czy gwiazda zdradzi też słów kilka o swojej nowej wielkiej miłości?

  W rankingu przeprowadzonym przez "Gazetę Wyborczą" Urszula Dudziak znalazła się w grupie 50 najbardziej wpływowych Polek, obok Krystyny Jandy, Agnieszki Holland i Ireny Santor. Wokalistka jazzowa była Waszym gościem na czacie oraz gościem Anny i Roberta w studiu Dzień Dobry TVN. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? Czego zazdrości jej Robert Kantereit? O czym marzyła Urszula Dudziak, gdy była dzieckiem?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Dorota Szelągowska o zmianach, które inspirują. W programie również: szaleństwo promocji i wyprzedaży trwa. Czy można złożyć reklamację na przeceniony towar? A także na naszej scenie wyjątkowy duet: Krzysztof Kiljański i Sarsa Markiewicz. A na czacie: Urszula Dudziak! Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Polska wokalistka jazzowa Urszula Dudziak i rysownik Andrzej Pągowski przyjaźnią się od wielu lat. Jak zaczęła się ich przyjaźń? Nad czym teraz pracują? Jakie brzmi motto życiowe wokalistki? W jakiej imprezie ostatnio uczestniczyli? Z Urszulą Dudziak i Andrzejem Pągowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Najbardziej znana i uznana wokalistka jazzowa na świecie. Jej popularność przerosła nawet sławę Krzysztofa Komedy. Niedawno obchodziła swoje 70. urodziny. Jak w tym wieku zachować młodość, witalność i energię? O tym Urszula Dudziak opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN! A w programie: świetni na każdą porę roku – bracia Golcowie. W swoim ogrodzie żegnają ostatni weekend lata. W programie także: w zgodzie z naturą... Natasza Urbańska, a potem Beksiński, jakiego znali tylko najbliżsi, czyli w rodzinnym domu artysty. A na koniec w Dzień Dobry TVN, co Bartłomiej Topa ma wspólnego ze skrzypkiem z zespołu Zakopower? Bądżcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Urszula Dudziak: "Jestem kobieta spełnioną, wspaniałą, rewelacyjną, genialną, wybitnie utalentowaną, z poczuciem humoru, sexy, wysportowaną..." Zobaczcie Urszulę Dudziak jakiej nigdy nie widzieliście :D

  To był dla niej pracowity rok. Urszula Dudziak nie próżnowała. Wydała książkę, pracuje nad nową płytą, która już w marcu 2013. Czy jeszcze zagra w filmie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Zaśpiewała piosenkę „Don’t speak too loud” pochodzącą z jej drugiej płyty, która swoją premierę miała w kwietniu 2012 roku. Jak Wam się podoba?

  Córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Predestynowana do sławy. Swój romans ze śpiewem nawiązała w wieku 11 lat. Jej drugi album "Follow You" ukaże się już 24 kwietnia. Na scenie Dzień Dobry TVN Mika Urbaniak dała przedsmak tego, co będziemy mogli znaleźć na jej nowej płycie i wykonała utwór „Pixelated”.

  Już 14 marca ukaże się książka Urszuli Dudziak „Wyśpiewam wam wszystko” . Historie mogły zostać spisane dzięki pamiętnikom pisanym od wczesnych lat młodości. Książka to szereg pasjonujących opowieści, w których pojawiają się takie ikony popkultury jak: Jerzy Kosiński, Miles Davis, Sting oraz Herbie Hancock. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy autorkę książki.