Z wizytą u Urszuli Dudziak. "Teraz przeżywam apogeum"

Z wizytą u Urszuli Dudziak. "Teraz przeżywam apogeum"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Z wizytą u Urszuli Dudziak
Z wizytą u Urszuli Dudziak
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Urszula Dudziak to niezaprzeczalna ikona polskiej sceny muzycznej. Skąd się wziął jej fenomen i za co Polska ją pokochała? To wszystko sprawdził nasz reporter Piotr Wojtasik, odwiedzając artystkę w jej domu.

Fenomenalna Urszula Dudziak

Urszula Dudziak to jedna z najbardziej cenionych wokalistek w Polsce. Występowała m.in. ze Stingiem i Bobbym McFerrinem. Artystka od lat zachwyca swoim głosem i jak przyznała, nieustannie podbija świat.

- Teraz przeżywam apogeum. Mam takie branie, że wszyscy mnie chcą. Koncerty, projekty, nagrania, pokaz mojego filmu, naprawdę to jest coś niesamowitego - wyznała artystka.

Najlepszym dowodem na niegasnącą popularność Urszuli Dudziak jest jej kalendarz, który pęka w szwach. - Jutro jadę do Katowic do "Dekady Jazzu", tam będzie piękny koncert z wieloma jazzowymi muzykami. Następnie jadę do Poznania, tam gram z Grzechem Piotrowskim, z którym mam cudowny kontakt i zapowiada się piękny duet - powiedziała Urszula.

- Potem nagrywam dla Roberta Cichego, koncert charytatywny, pokaz filmu, koncert itd. Najbliższy wolny dzień to 25. kwietnia - zauważyła artystka.

Urszula przyznała, że w jej kalendarzu brakuje miejsca na sen. - Szkoda mi czasu na spanie, ale wiem, że spanie jest ważne - podkreśliła.

Co dla Urszuli Dudziak jest ważne?

Urszula Dudziak zdradziła nam, że w jej życiu niezwykle ważne są pewne aspekty. - To przede wszystkim woda, piję minimum 7 szklanek dziennie. To moja dewiza - podkreśliła wokalistka.

Artystka dodatkowo stara się regularnie jeść kiszonki, ale nie odmawia sobie także przyjemności w postaci ciastek. - Tutaj przygotowałam dla ciebie piękny torcik. Mamy marakuję, mango i bezę. To można śmiało zjeść po kiszonkach - stwierdziła.

Dla wokalistki niezwykle ważny jest także poranek, naszemu reporterowi zdradziła, od czego zaczyna swój dzień. - Bardzo ważna jest lodowata woda na buzie i wtedy taka buzia jest gładziutka jak moja - powiedziała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes