Gwiazdy

Tomasz Organek wydał nowy utwór. Singiel „Pogo” zapowiada płytę i trasę koncertową

Gwiazdy

Tomasz Organek

Za nami premiera najnowszego utworu Tomasza Organka i jego zespołu. Piosenkę „Pogo” obrazuje teledysk, za którym stoi reżyserski duet Szupica/Kiziewicz. Singiel jest zapowiedzią nadchodzącej płyty. Grupa Ørganek planuje też mini trasę koncertową. Które miasta odwiedzi?

Tomasz Organek wydał singiel „Pogo”

Na ten moment czekało wielu fanów Tomasza Organka i zespołu Ørganek. Mowa o premierze ich najnowszego utworu "Pogo". Promuje on zapowiadany na jesień nowy krążek. Piosenka doczekała się również teledysku, za reżyserię którego odpowiada duet Szupica/Kiziewicz.

ØRGANEK POGO MINI TOUR 2020

Tomasz Organek planuje w najbliższych dniach wystartować z mini trasą koncertową. Artysta wraz z zespołem już w poniedziałek 20 lipca wystąpi w Toruniu. Kolejnymi przystankami będą: Łódź (21.07), Warszawa (22.07), Poznań (5.08), Wrocław (6.08), Chorzów (7.08) i Kraków (9.08). Do każdego biletu artysta oferuje w prezencie najnowszy singiel „Pogo”.

Obostrzenia nałożone na branżę koncertową spowodowały znaczący wzrost cen biletów. Nie przeskoczymy tego, niestety. Chcemy uczynić ten wydatek mniej bolesnym - do każdego zakupionego biletu mamy w prezencie płytę z singlem "Pogo"

- napisał Organek na swoim fanpage'u .

Zobacz także:

Anna Jurksztowicz w niezwykłym duecie z Andrzejem Piasecznym. "Kochanie, ja nie wiem" zapowiada nową płytę artystki

Beyonce wygrywa w sądzie. Piosenkarka może zastrzec imię swojej córki

Ciężarna Gigi Hadid pierwszy raz pokazała swój brzuszek

Polecamy też ubiegłoroczną rozmowę Tomasz Organek dla Dzień Dobry TVN. Artysta opowiedział wtedy o swojej książce.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości