Gwiazdy

Tina Turner powraca. Muzyczna królowa i Kygo w nowej wersji wielkiego hitu artystki

Tina Turner ma osiemdziesiąt lat

fot. Warner Music Group

Gwiazdy

Tina Turner powraca. Muzyczna królowa i Kygo w nowej wersji wielkiego hitu artystki

Tina Turner ma osiemdziesiąt lat

fot. Warner Music Group

Gwiazda światowej sceny muzycznej wraca w wielkim stylu. Tina Turner przerwała emeryturę, żeby rozpocząć współpracę z norweskim dj-em Kygo. Co wiemy o ich wspólnym utworze?

Tina Turner i Kygo

Tina Turner to bez wątpienia królowa światowej sceny muzycznej. Piosenkarka w zeszłym roku skończyła 80 lat. Jest laureatką siedemdziesięciu prestiżowych nagród, w tym aż ośmiu Grammy. Jej ponadczasowe utwory wciąż zdobywają listy przebojów. Określana mianem "rockowej babci", zdecydowała się przerwać emeryturę. Powód? Współpraca z 28-letnim, pochodzącym z Norwegii dj-em i producentem muzycznym Kygo. 

Nie mogę uwierzyć, że wypuszczę efekty współpracy z Tiną Turner już w piątek. "What’s Love Got To Do With It" to jedna z moich ulubionych piosenek wszech czasów. To aż surrealistyczne, że mogę współpracować z tak legendarną artystką! Nie mogę się doczekać aż to usłyszycie

- napisał Kygo.

Nowa wersja piosenki "What's Love Got To Do With It" zachwyciła fanów artystki. Posłuchajcie sami!Kygo – dla kogo Tina Turner przerwała emeryturę?

Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat. Wtedy zaczynał uczyć się gry na fortepianie. Po kilku latach zdecydował się remiksować i tworzyć utwory muzyki elektronicznej. Dziś Kygo ma 28 lat i na jego koncerty przychodzą tłumy. Jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych dj-ów na świecie. 

Producent w 2016 roku grał koncert na festiwalu Open’er w Gdyni. Wtedy rozmawiała z nim Gabi Drzewiecka. Cały wywiad zobaczycie tutaj:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Aktorka jak kameleon. Zobacz najbardziej niezwykłe metamorfozy Agaty Buzek

Ania Wendzikowska znalazła sposób na szczęście. Jaki jest jej sekret? 

Harrison Ford ma urodziny. Nie uwierzycie, ile lat skończył aktor!

Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0