Gwiazdy

Tina Turner kończy 80 lat: "Jestem szczęśliwa"!

Gwiazdy

Tina Turner kończy 80 lat: "Jestem szczęśliwa"!

Dziś osiemdziesiąt lat kończy ikona soulu i rocka - Tina Turner. Jak sama mówi, mimo poważnych chorób, które ma za sobą, jak osiemdziesięciolatka czuje się świetnie! Zobaczcie jak niesamowicie wygląda!

Tina Turner jest jak wino

Marcin Prokop o Tinie Turner: Dziewczyna, która się nigdy nie starzeje, która jest jak wino - im starsza, tym lepsza i piękniejsza. Jako dziecko patrzyłem na jej długie, niekończące się nogi, które tańczyły do przebojów "Simply the best", "Private Dancer",

Tina Turner czyli Anna Mae Bullock

Tina Turner urodziła się jako Anna Mae Bullock 26 listopada 1939 w Stanach Zjednoczonych w Nutbush w Tennessee. Jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających artystek w historii muzyki.

Początek kariery Tiny Turner

Początkowo artystka występowała z mężem Ikiem Turnerem. Jako "The Ike And Tina Turner Revue"  występowali między innymi jako support na trasie The Rolling Stones. 

Private Dancer - światowy sukces

Pierwszy ogromny sukces przyniósł jej, nagrany w 1983 roku, solowy album Private Dancer, który sprzedał się w nakładzie  20 milionów egzemplarzy.

Tina Turner - Private Dancer

Problemy zdrowotne Tiny Turner

W 2013 Tina Turner przeszła łagodny udar mózgu, po którym musiała od nowa uczyć się chodzić. Trzy lata później u gwiazdy zdiagnozowano niewydolność nerek i nowotwór jelita. Szczęśliwie udało jej się przezwyciężyć te problemy.

Mam osiemdziesiąt lat i czuję się szczęśliwa

Tina Turner: Tak, mam 80 lat. Jak myślałam o sobie jako osiemdziesięciolatce? No to tak: ... cóż, wyglądam świetnie, czuję się świetnie. Przeszłam poważne choroby, które pokonałam, więc to jakbym dostała drugie życie. Jestem szczęśliwa będąc osiemdziesięcioletnią
Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0