Gwiazdy

Aktorka znana m.in. z "Na Wspólnej" dotkliwie pobita i okradziona. Ma złamaną rękę i kręgosłup

Gwiazdy

TVN/Radek Orzeł

Sylwia Wysocka to aktorka, którą widzowie TVN znają m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Twarzą w twarz". Niedawno padła ofiarą brutalnej napaści, w wyniku której odniosła poważne obrażenia. Co się stało?

Sylwia Wysocka pobita i okradziona

Jak podaje tygodnik "Rewia", Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita i okradziona. Mocno poturbowana trafiła do szpitala w Warszawie. "Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele" - czytamy.

- To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas - powiedziała "Rewii" Sylwia Wysocka.

Podczas napaści, Wysokiej zabrano karty kredytowe, telefon i dokumenty. Zawiadomione służby przyjechały do jej domu.

Sylwia Wysocka - kariera

Sylwia Wysocka urodziła się 5 października 1962 roku w Garwolinie. Jest absolwentką liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie oraz a PWSFTviT w Łodzi. Występowała w warszawskich teatrach Kwadrat, Na Woli, Narodowym, Syrena.

Grała w wielu popularnych filmach i serialach. W 2017 roku widzowie TVN mogli oglądać aktorkę w serialu "Na Wspólnej", gdzie grała Teresę Boską. Przez ostatnie lata zajmowała się schorowaną mamą.

Zobacz wideo: Justin Theroux cierpiał na tymczasową amnezję i był kandydatem do operacji mózgu po wypadku na deskorolce

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości