Gwiazdy

Sonia Maselik na scenie Dzień Dobry TVN. Piosenka "Pierścionek" to radosny pop w najlepszym wydaniu

Gwiazdy

Sonia Maselik powraca na scenę Dzień Dobry TVN. Wokalistka zaprezentowała energetyczny utwór. Piosenka "Pierścionek" to solidna dawka pozytywnych wibracji na zbliżającą się wielkimi krokami jesień.

Sonia Maselik - przebojowa kariera

Sonia Maselik pochodzi z Piekar Śląskich. Jest wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Ma za sobą solidne muzyczne wykształcenie: ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Katowicach. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w programach telewizyjnych - także w "Mam Talent!".

Na swoim koncie ma liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach i ogólnopolskich festiwalach. Drogę do serc i uszu słuchaczy utorował jej radiowy konkurs, w którym wykonała własną wersję przeboju "What is love". Występowała jako support przed najpopularniejszymi polskimi wykonawcami: Sylwią Grzeszczak, Margaret, Antkiem Smykiewiczem, Budką Suflera, Mietkiem Szcześniakiem czy Wilkami.

Punkt zwrotny

Przełomem w karierze Soni okazał się rok 2020. Wówczas trafiła pod skrzydła Sony Music Poland, a jej singiel "Nie mów nic nikomu" z dnia na dzień stał się jednym z najpopularniejszych utworów granych w radiu.

Piosenkarka czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu dodając od siebie poczucie humoru, dystans i pozytywne przesłanie. Posłuchaj utworu "Pierścionek".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości