Gwiazdy

Aleksandra Domańska pokazała, jak wygląda ciało ciężarnej po nocy. "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem"

Gwiazdy

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska w wakacje przekazała fanom radosną nowinę. Aktorka spodziewa się dziecka. We wrześniu po raz pierwszy zamieściła w sieci zdjęcie, na którym wyeksponowała duży brzuszek. "Naturalne piękno"- pisali fani.

Aleksandra Domańska pokazała ciążowe krągłości

Aleksandra Domańska to jedna z popularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, a szerokiej publiczności dała się poznać za sprawą ról w produkcjach takich jak "(Nie)znajomi", "Podatek od miłości", "Po prostu przyjaźń".

W wakacje gwiazda przyznała, że wkracza w nowy etap w życiu. Po wielu spekulacjach mediów, Aleksandra potwierdziła ciążę. Od tego czasu aktorka nie zdradzała więcej szczegółów z życia prywatnego. Po kilku miesiącach zdecydowała się jednak opublikować pierwsze intymne zdjęcie. Na instagramowym koncie przyszła mama pokazała ciążowe krągłości. Co więcej, gwiazda nie zamieściła w sieci pięknych i wyfiltrowanych fotografii, lecz pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po całej nocy. Zarówno na brzuchu jak i nogach dostrzec można liczne zagniecenia.

Fani doceniają naturalność

Pod postem Aleksandry natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani docenili naturalne piękno aktorki i przyznali, że każdej kobiecie do twarzy jest z takim brzuchem. Głos zabrała także Magda Mołek, która nazwała aktorkę Boginią.

- "Takie odgniecenia to znak, że sen był przedni", "Ale się wygniotłaś", "Naturalne piękno, każdej kobiecie do twarzy z takim cudnym brzuszkiem", "Wygląda na synka, no ale to zabobony", czy "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem" - pisali fani.

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało

Zobacz także:

Karolina Pisarek pokazała nam swoje garderoby. "Nie mogę sobie pozwolić na chodzenie w tych samych rzeczach"

Marianna Gierszewska opisała swój poród i zwróciła się do ukochanego. "Nie znałam takiego bólu"

Niepełnosprawny uczestnik w 10. edycji "Top Model" o swoich protezach: "Ma to swoje plusy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości