Gwiazdy

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. "Przepraszam wszystkich"

Gwiazdy

Beata Kozidrak

W mediach głośno jest o sprawie 61-letniej wokalistki zespołu Bajm, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, przez co została zatrzymana przez policję. Na profilu Beaty Kozidrak na Instagramie pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Policja zatrzymała 61-letnią wokalistkę

Polska Agencja Prasowa poinformowała, że policjanci z warszawskiego Mokotowa w środowy wieczór (1 września) zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Zatrzymaną miała być Beata P., znana jako Beata K., współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Jak poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji, podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. - Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie - podał policjant. - Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej - podkreślił podkomisarz.

Beata Kozidrak wydała oświadczenie

Po złożeniu wyjaśnień na policji, Beata Kozidrak postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w mediach. Za pośrednictwem Instagrama odniosła się do sprawy i napisała kilka bardzo szczerych zdań skierowanych do fanów. Wokalistka wyraziła skruchę.

- Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że musze ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata - oznajmiła Kozidrak w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Beata Kozidrak zdradza swoje sekrety

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości