Gwiazdy

"Do przodu" - wiosenny singiel w środku zimy. Sonia Maselik szykuje muzyczne niespodzianki

Gwiazdy

Sonia Maselik po przebojowym singlu "Nie mów nic nikomu" zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN kolejny utwór przepełniony pozytywną energią - "Do przodu". Poderwała nim do tańca naszych prowadzących oraz gości Darię Ładochę i Kingę Zawodnik. Zobaczcie sami.

Sonia Maselik - "Do przodu"

Sonia Maselik w grudniu zeszłego roku zaśpiewała na naszej scenie piosenkę "Nie mów nic nikomu" , która była jedną z najczęściej odtwarzanych w polskich stacjach radiowych. Długo nie trzeba było czekać, a wokalistka powróciła z nowym energetycznym utworem "Do przodu" , który zaprezentowała naszym widzom.

Choć za oknem śnieg, to dzięki Sonii Maselik w studiu Dzień Dobry TVN zagościła iście wiosenna atmosfera. Piosenką poderwała do tańca prowadzących i gości. Artystka czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu dodając od siebie poczucie humoru, dystans i pozytywne przesłanie.

Sonia Maselik - energetyczna wokalistka

Sonia Maselik jest pochodzącą z Piekar Śląskich wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach. Była też uczestniczką programów telewizyjnych typu talent show, m.in.: "Mam Talent".

Choć tworzy muzykę od kilku lat, to rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. Wszystko za sprawą zwycięstwa w konkursie organizowanym przez rozgłośnię radiową - "Twoje 5 minut w RMF FM". Na 2021 rok wokalistka przygotowała wiele muzycznych niespodzianek, a pierwszą z nich jest utwór "Do przodu".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz też:

Roksana Węgiel nie przepada za swoim wielkim hitem. "Pewnie fani są w szoku, że to powiedziałam"

Kuba Wojewódzki wraca z nowym sezonem. Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku?

Rzucił karierę muzyczną i został drwalem. "Trzeba zarabiać pieniądze na życie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości