muzyka pop

    muzyka pop

    Felivers to jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia. Grupa na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój utwór "Włosy". Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.

    Kultowa szwedzka grupa ABBA przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Po 39 latach przerwy w działalności, muzycy podbili światowe listy przebojów zupełnie nowymi utworami, zapowiedzieli też nietypową trasę koncertową. O wyjątkowej reaktywacji zespołu opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN Marzena Tarka i Piotr Metz.

    Ewa Farna - piosenkarka i jurorka programu X Factor przyznała otwarcie dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że nie boi się grać komercyjnych i popowych utworów, ponieważ je lubi. Są też takie za którymi nie przepada. Jakie to są utwory?

    Aurelia to projekt złożony z pięciu muzyków, w tym wokalistki Aleksandry Wiśniewskiej. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Moje zło". Singiel znajdzie się na płycie, którą zespół ma zamiar wydać pod koniec tego roku. Co myślicie o ich brzmieniu?