Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz zabrała psa na plażę. Opisała, jak na jego obecność reagowali ludzie

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sonia Bohosiewicz wypoczywa nad polskim morzem. Wyjazd okazał się dobrym momentem, żeby zapewnić trochę kontaktu z naturą, nie tylko członkom rodziny, ale także czworonożnemu przyjacielowi. Aktorka zdała relację z oswajania psa z plażowaniem.

Sonia Bohosiewicz - rodzina

Sonia Bohosiewicz od trzynastu lat jest w związku małżeńskim z Pawłem Majewskim. Para doczekała się dwóch synów. W 2009 r. urodził się Teodor, a trzy lata później na świat przyszedł Leonard.

Natomiast przyjacielem rodziny jest uroczy jamnik Joystick. Aktorka w grudniu ubiegłego roku wyjechała na Wyspy Kanaryjskie. Niestety piesek nie uczestniczył w tej podróży. Sonia pisała wówczas w swoich social mediach, że bardzo za nim tęskni. Tym razem nie popełniła tego błędu i wzięła go na urlop.

Pies na plaży

Gwiazda postawiła na wypoczynek w Polsce. Można było spotkać ją na Półwyspie Helskim, gdzie na plaży wypoczywała razem z Joystickiem. W najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie, Sonia opowiedziała, jak wyglądał dzień nad morzem z pieskiem.

- Okazuje się, że piesek na wakacjach to trochę roboty i stresu, ale ostatecznie nie jest tak źle. 1. dnia, kiedy poszliśmy zażyć kąpieli - dezorientacja i szczekanie . Ale za to już 2. dnia siedział i czekał, patrząc w morze. Uczy się bestia i przyzwyczaja do nowego. Ludzie wyrozumiali na plaży , nowo poznani ogoniaści przyjaciele i piaskowe kupy (jeśli wiecie o co chodzi). Całujemy znad morza! - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz o sile kobiet. "To nie jest tak, że nagle dostałyśmy mózgi"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości