Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz pozuje bez biustonosza. "Ukrywałam się, bo wiedziałam, że jestem za gruba"

Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz

Większość z nas uważa, że gwiazdy mają idealne ciała, nie borykają się z kompleksami i akceptują siebie w stu procentach. Czy na pewno? Ostatni wpis Soni Bohosiewicz przełamuje ten stereotyp i pokazuje, że osoby z show-biznesu, które znamy z pierwszych stron gazet, nie zawsze czują się dobrze w swojej skórze. Na dowód tego aktorka opublikowała w sieci odważne zdjęcie, którego kiedyś się wstydziła.

Sonia Bohosiewicz o samoakceptacji

Sonia Bohosiewicz to jedna z popularniejszych i bardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda - za pośrednictwem mediów społecznościowych - dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem aktorka "odgrzebała" stare zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. W zamieszczonym pod fotografią wpisie wyznała, że wstydziła się tego zdjęcia, bo sądziła, że jest na nim za gruba.

- Bardzo to wszystko dziwne... mózg płata figle, bo mam w swoich annałach zdjęcie w ciąży, gdzie nie było ono paparadzkim psikusem, a regularną sesją zdjęciową we studio i miałam wrażenie, że jestem aniołkiem @victoriassecret tylko, że w ciąży - napisała na Instagramie Sonia Bohosiewicz.

Gwiazda wyznała, że "są momenty, w zaufanych gronach, kiedy pokazuje to zdjęcie i budzi ono poruszenie i podziw i niedowierzanie". Aktorka zapowiedziała, że jeśli dostanie 1000 emotek zachowa zdjęcie. Jeśli nie, to je spali.

Jak fani aktorki ocenili fotkę? Na szczęście przypadła im do gustu.

"Nie byłaś na tym zdjęciu za gruba, to spaczone normy społeczne ci to wmówiły i przez pisanie, że osoba na zdjęciu jest "za gruba" i dodawanie hashtagu kompromitacja te normy są niestety powielane". "Kobiecość ?dlaczego wciąż sobie wmawiamy wieszakomanię, po prostu bądźmy sobą zdrowo, kobieco ?". "Przepiękna zjawiskowa idealna ?❤️❤️❤️❤️??????????" - zapewniają internauci. Po takich komentarzach mamy nadzieję, że aktorka zatrzyma zdjęcie, bo jest naprawę piękne.

Sonia Bohosiewicz - kariera

Sonia Bohosiewicz to aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka. Przygodę z show biznesem rozpoczęła w 1998 roku od występu w teledysku Anity Lipnickiej do piosenki "Historia jednej miłości". Na scenie, jako aktorka, zadebiutowała w Teatrze Starym w Krakowie.

Popularność przyniosła jej rola Hanki B. w filmie "Rezerwat" oraz dresiary Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska". Aktorka pojawiała się w serialach "39 i pół", "Usta, usta" czy "Prawo Agaty". Prywatnie związana jest Pawłem Majewskim, synem reżysera Janusza Majewskiego. Para wychowuje wspólnie dwóch synów.

Sonia Bohosiewicz i jej ormiańskie korzenie

Zobacz także:

Schudła 76 kg w ciągu dwóch lat. "Otyłość to jest choroba głowy"

Basia Kurdej-Szatan wróciła do formy sprzed ciąży. Opowiedziała nam, jak tego dokonała: "Robię to, aby się lepiej czuć"

Anna Kalczyńska pokazała, jak zmieniła się przez lata. "Najlepszy dowód na to, co robi z naszą twarzą czas"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości