Gwiazdy

Lider kultowej grupy Scooter nagrał nową płytę. Zażartował, dlaczego nadal śpiewa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ich muzyka rozbrzmiewała na początku lat dwutysięcznych w klubach w całej Europie. Scooter, niemiecka grupa uznawana za pionierów popularyzacji elektronicznej muzyki tanecznej, nie zatrzymuje się i niedawno wydała swój nowy album "Got save the rave". Co słychać u charyzmatycznego lidera H.P. Baxxtera?

Scooter wydał nową płytę

Niedawno pojawiła się nowa płyta grupy Scooter zatytułowana "God save the rave". Sandra Hajduk połączyła się z liderem zespołu, by zapytać o ciekawostki związane z wydawnictwem. Jak wyglądał proces tworzenia?

My po prostu wciskamy guziki na konsolecie – zażartował. Spędzamy razem dużo czasu w studio. Rozmawiamy o różnych brzmieniach i zaczynamy coś tworzyć. Nagle przychodzi moment, w którym czujesz, że coś zaczyna z tego wychodzić

– powiedział H.P Baxxter.

Artysta przyznał, że w pewnym momencie swojego życia intensywnie myślał, aby zakończyć przygodę z muzyką i zająć się czymś zupełnie innym. - Problem w tym, ze nic innego nie potrafię robić. Nie mam żadnego talentu – mówił.

Scooter zbiera antyki

H.P Baxxter zdradził nam, że jego wielką pasją jest kolekcjonowanie. Artysta zbiera głównie antyki pochodzące z Anglii, a także klasyczne samochody. Na pytanie Sandry o najdroższy eksponat w całej kolekcji, odparł: - To stary i klasyczny Royce Rolls.

Dziennikarka urządziła artyście także mały quiz. Wokalista za pomocą skali określał niemieckie zespoły, które według niego warto posłuchać. Zobaczcie wideo.

Zobacz także:

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Ray Dalton - utalentowany wokalista i tenisista. "Sport i muzyka idą w parze, w obu przypadkach ciągle chcesz być lepszy"

Billie Eilish przy nowym projekcie współpracuje z ojcem: "Nasza relacja od lat polega na dzieleniu się muzyką"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości