Gwiazdy

Renata Kaczoruk odsłania ciało. "Nagość nie jest niczym złym, a wolność kobiety jest niepodważalna"

Gwiazdy

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie. Modelka pokazała się zupełnie nago, a w opisie zwróciła się do swojego chłopaka. Kadr nie spodobał się jednak części internautów. Gwiazda postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Renata Kaczoruk pozuje nago

Renata Kaczoruk na Instagramie podzieliła się z fanami artystycznym zdjęciem wykonanym podczas wakacji z przyjaciółkami. Modelka opublikowała w sieci odważny kadr prosto z sauny i podkreśliła, że nagość jest piękna. Nowe zdjęcia opatrzyła zabawnym opisem.

Kiedy zdjęciami z wyjazdu do spa z przyjaciółkami chcesz zasygnalizować chłopakowi, że "nie masz się w co ubrać"

– śmieje się Kaczoruk.

Modelka przez wiele lat borykała się z kompleksami spowodowanymi szczupłą sylwetką. Gdy w końcu udało jej się pokochać swoje ciało, dobrą energią postanowiła zarażać inne kobiety. Niestety nie wszyscy fani odebrali pozytywnie nowy post Renaty.

Fani krytykują, modelka odpowiada

Post Renaty spotkał się z krytyką fanów. Internauci w komentarzach wyrazili swoje zdanie i przyznali, że kobiecie nie wypada publikować w sieci tak intymnych zdjęć.

Przez wzgląd na partnera nie powinno się goło pokazywać

- napisała jedna z internautek.

Renata nie kazała długo czekać na odpowiedź. Modelka wyraziła swoje zdanie i przyznała, że sama decyduje, co jest dla niej dobre i co publikuje w sieci. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dodała również, że nagość nie jest niczym złym. Zdjęcia, które pokazuje, są subtelne i artystyczne.

Czasy, kiedy kobieta słuchała, co powinna, dawno się skończyły. Dla mnie nieodwracalnie. Jestem wolną, podmiotową istotą i to, czego nie będę robiła, przez wzgląd na najbliższych wynika wyłącznie z mojej decyzji, w której uwzględniam ich uczucia, o których mogą mi w każdej chwili otwarcie zakomunikować. Zdarza się, że pytam o zdanie, zanim podejmę sesję fotograficzną. Also, nie "świecę tyłkiem", a publikuje subtelne, artystyczne zdjęcie, które wpisuje się w moją estetykę i szalenie mi się podoba. Nie podoba mi się natomiast publiczne szykanowanie, jakie próbuje Pani tu zastosować. Liczę się z tym, że przestanie mnie Pani obserwować, ale muszę tu postawić granicę. Sensualność jest piękna, nagość nie jest niczym złym, a wolność kobiety jest niepodważalna i będę się buntować, gdy ktokolwiek będzie starał się mnie zawstydzać.

Wśród wielu komentarzy znalazły się także pozytywne wypowiedzi. Fani docenili otwartość Renaty i pogratulowali pokochania samej siebie. Jak przyznali, zmierzenie się z własnymi wadami i zaakceptowanie ich, nie jest łatwym zadaniem. Modelka zdradziła, że proces samoakceptacji to długa i ciężka droga, która czasami trwa latami.

To przyszło do mnie po latach nastoletniego ukrywania się pod grubym jeansem i swetrami, plaża nie plaża, upał i deszcz - ja zawsze w spodniach. W linku bio znajdziesz rozmowę, w której opowiadam, jak znalazłam miłość dla swojego małego biustu. Warto, życie tak dużo mocniej cieszy, gdy jesteś wolna od wstydu!

- wyjaśniła.

Renata Kaczoruk prze wiele lat związana była z Kubą Wojewódzkim. Para chroniła swój związek i rzadko pokazywała się publicznie. Teraz modelka ma nową miłość. Jaki jest według niej idealny mężczyzna?

Zobacz także:

10-letnia aktywistka na okładce "Vogue". "Piękna inicjatywa"

Anita Werner zrealizowała swoje wyjątkowe marzenie. "Ależ to była przygoda!"

Iwona Węgrowska poroniła. "Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości