renata kaczoruk

  "Goniły mnie koszmary".

  Renata Kaczoruk jest jedną z uczestniczek programu "Przez Atlantyk". Modelka wyruszyła w rejs przez ocean jednak jak podkreśliła w rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską, nie powtórzyłaby tej przygody. Co ją spotkało?

  Co tym razem wydarzy się podczas podróży przez Atlantyk? O tym opowiedziały uczestniczki modelka Renata Kaczoruk i piosenkarka Natalia Przybysz w Dzień Dobry TVN.

  Renata Kaczoruk i Zygmunt Miłoszewski pojawili się w studiu Dzień Dobry TVN ze wspomnieniami z niesamowitej przygody, którą przeżyli na planie programu "Przez Atlantyk". Jak wyglądała ta ekstremalna podróż?

  "Każdego dnia było mnóstwo niespodzianek".

  Renata Kaczoruk, Qczaj i Lara Gessler opowiedzieli o karygodnych praktykach współczesnych hejterów.

  Jaki gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Możecie się zdziwić. Jeszcze ciekawsze są ich wspomnienia i dziecięce marzenia. Opowiedzieli o nich Qczaj, Lara Gessler, Renata Kaczoruk i Jankes.

  W świecie przesyconym nagością, cielesność wciąż wywołuje ogromne emocje, często negatywne. Renata Kaczoruk publikując dwa akty, przedstawiła swoje zdanie na ten temat. Jaki wpływ na postrzeganie świata ma według modelki pornografia?

  Renata Kaczoruk opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie. Modelka pokazała się zupełnie nago, a w opisie zwróciła się do swojego chłopaka. Kadr nie spodobał się jednak części internautów. Gwiazda postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

  Renata Kaczoruk może pochwalić się nienaganną sylwetką. Zdjęciami swojego ciała chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, a fani dopytują, jaki jest sekret jej idealnej figury.

  Szczęśliwa, uśmiechnięta i zakochana. Widzowie pamiętają ją z programu „Azja Express”. Renata Kaczoruk pochwaliła się własnie filmikiem z nowym partnerem. Skąpana w słonecznych promieniach para wypoczywa nad morzem. Modelka przyznała również, że pracuje nad książką. Co będzie jej tematem?

  Renata Kaczoruk należy do szczupłych i wysokich kobiet. Z tego powodu miała w dzieciństwie kompleksy. Dzięki czemu je wyleczyła? Czy miała jeszcze inne obsesje? Modelka rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Gwiazdy oficjalnie zaczęły sezon na wakacje. Aleksandra Kwaśniewska z mężem pojechali na Kubę, Anja Rubik na Malediwy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Lazurowe Wybrzeże, a Ewelina Lisowska do Dubaju. Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z Internetu. Jakie jeszcze gorące informacje można było znaleźć w tym tygodniu w sieci? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Renata Kaczoruk spotkała się z falą hejtu po występie w "Azja Express". Dorota Masłowska w swoim felietonie nazwała ją wizerunkową bankrutką, zaznaczając jednak, że gdyby dziewczyna Wojewódzkiego była mężczyzną, to cechy jej charakteru, które uwydatnił program byłyby zupełnie inaczej przyjęte. Czy nienawiść publiczności i zła sława też mogą być "paliwem" dla kariery? W Dzień Dobry TVN modelka opowiedziała o swojej azjatyckiej przygodzie i stworzonym przez nią dokumencie "Modelki 3.0", który będzie można zobaczyć już dziś w TVN Style.

  W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Kuba Wojewódzki poślubił swoją partnerkę Renatę Kaczoruk. Plotki podsycają sami zainteresowani. Co na ten temat sądzą gwiazdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu Weronikę Budziło i Leszka Stanka. Dlaczego Weronika nie do końca dogadywała się z Renatą Kaczoruk? Co poszło nie tak? Czy mieszane pary miały w Azji trudniej? Czego przed wyjazdem obawiał się Leszek Stanek?

  Programowanie jest dziedziną, w której dominują mężczyźni. Według danych - pań pracujących w IT jest tylko ok. 10 proc. Kobietą, która chcce, by te proporcje się zmieniły jest gość Dzień Dobry TVN Renata Kaczoruk – modelka, fizyczka z powołania i współzałożycielka nowo powstałego polskiego oddziału Girls In Tech. Zapytaliśmy ją o współpracę z byłym Ministrem Administracji i Cyfryzacji, europosłem Michałem Boni i o szczegóły działalności Girls In Tech.