renata kaczoruk

  renata kaczoruk

  Renata Kaczoruk należy do szczupłych i wysokich kobiet. Z tego powodu miała w dzieciństwie kompleksy. Dzięki czemu je wyleczyła? Czy miała jeszcze inne obsesje? Modelka rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Gwiazdy oficjalnie zaczęły sezon na wakacje. Aleksandra Kwaśniewska z mężem pojechali na Kubę, Anja Rubik na Malediwy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Lazurowe Wybrzeże, a Ewelina Lisowska do Dubaju. Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z Internetu. Jakie jeszcze gorące informacje można było znaleźć w tym tygodniu w sieci? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Renata Kaczoruk spotkała się z falą hejtu po występie w "Azja Express". Dorota Masłowska w swoim felietonie nazwała ją wizerunkową bankrutką, zaznaczając jednak, że gdyby dziewczyna Wojewódzkiego była mężczyzną, to cechy jej charakteru, które uwydatnił program byłyby zupełnie inaczej przyjęte. Czy nienawiść publiczności i zła sława też mogą być "paliwem" dla kariery? W Dzień Dobry TVN modelka opowiedziała o swojej azjatyckiej przygodzie i stworzonym przez nią dokumencie "Modelki 3.0", który będzie można zobaczyć już dziś w TVN Style.

  W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Kuba Wojewódzki poślubił swoją partnerkę Renatę Kaczoruk. Plotki podsycają sami zainteresowani. Co na ten temat sądzą gwiazdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu Weronikę Budziło i Leszka Stanka. Dlaczego Weronika nie do końca dogadywała się z Renatą Kaczoruk? Co poszło nie tak? Czy mieszane pary miały w Azji trudniej? Czego przed wyjazdem obawiał się Leszek Stanek?

  Programowanie jest dziedziną, w której dominują mężczyźni. Według danych - pań pracujących w IT jest tylko ok. 10 proc. Kobietą, która chcce, by te proporcje się zmieniły jest gość Dzień Dobry TVN Renata Kaczoruk – modelka, fizyczka z powołania i współzałożycielka nowo powstałego polskiego oddziału Girls In Tech. Zapytaliśmy ją o współpracę z byłym Ministrem Administracji i Cyfryzacji, europosłem Michałem Boni i o szczegóły działalności Girls In Tech.