Gwiazdy

Ralph Kamiński wspomina swoje oryginalne 18. urodziny. "Wszyscy przebrali się w tematyczne stroje"

Gwiazdy

Ralph Kamiński

Ralph Kamiński cieszy się uwielbieniem tysięcy fanów nie tylko przez wzgląd na swoją muzykę, ale także oryginalny styl. Teraz okazuje się, że muzyk potrafił wyróżnić się ubiorem już kilkanaście lat temu. Właśnie pokazał zaskakującą fotografię ze swoich 18. urodzin.

Styl Ralpha Kamińskiego

Ralph Kamiński zawojował polski show-biznes dzięki swoim piosenkom oraz charakterystycznemu wyglądowi. Jest jednym z nielicznych artystów, którzy tak pieczołowicie i konsekwentnie dbają o wizerunek sceniczny. Wymyśla kreacje dla siebie i całego zespołu. Choć niekiedy zaskakuje wyglądem, nie boi się krytyki. Jest po prostu sobą. Na początku kariery zakochał się w estetyce lat 70., a także ubraniach inspirowanych Ludwikiem XIV. Lubi szokować, jednak nie zawsze był tak odważny.

- Uważam, że spójność wizerunku z przekazem jest bardzo ważna. Można mieć najlepszą muzykę, ale jeśli warstwa wizualna będzie zaniedbana, efekt zostanie zepsuty. (...) Nigdy nie przyszłoby mi do głowy pomalować sobie paznokcie. Dopiero scenę uznałem za wymówkę, która pozwala mi na eksperymenty. Co ciekawe, zawsze czuję się w tych strojach rewelacyjnie, dodają mi poweru - mówił Ralph Kamiński w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

18. urodziny Ralpha Kamińskiego

Teraz światło dzienne ujrzała informacja, że już w młodości wokalistę fascynowały oryginalne i barwne ubrania. Ralph opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoich 18. urodzin, a także opis tego wydarzenia w magazynie "Glamour". Jego święto odbyło się wówczas w wynajętej sali Domu Kultury w Jaśle. Sam przygotował zaproszenia na imprezę, na których zaznaczył, że dress code to stroje z lat 60., 70. lub 80. Ujawnił, że sale przystroił lampkami choinkowymi i balonami oraz wynajętą kulą dyskotekową, a na jego playliście było "Hung Up" Madonny.

- Nie miałem laptopa, więc musiałem przywieźć cały komputer stacjonarny i podłączyć go do wieży, którą dostałem na komunię. To była najlepsza 18-tka, na jakiej byłem. Udało mi się zorganizować wspaniałą imprezę, nazwaliśmy ją później "osiemnastką roku". Wszyscy przebrali się w tematyczne stroje i bawili się wspaniale - powiedział Ralph Kamiński w "Glamour".

Muzyk wyznał, że szczególnie miło wspomina nie tylko samą imprezę, ale także drugi dzień, kiedy wraz z mamą i dziadkami sprzątał salę. Stwierdził, że nigdy tego nie zapomni.

- Gdybym mógł porozmawiać z 18-letnim sobą, powiedziałbym: " Wszystko będzie dobrze, ciesz się chwilą i spełniaj marzenia . Jesteś na dobrej drodze" - dodał.

Ralph Kaminski, czyli wyjątkowy artysta w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości