Gwiazdy

Ralph Kaminski - "Zawsze”

Gwiazdy

Ralph Kaminski - "Zawsze”

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Ralph Kaminski z utworem "Zawsze", który pochodzi z jego debiutanckiej płyty "Morze”.

Zobacz też: Czat z Ralphem Kaminskim >>>

Z Ralphem spotkał się nasz reporter - Piotr WojtasikCo sądzisz o tym artykule?
104
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
8
08.01.2019
ace
Szpak, Kamiński, Roksana, Brawo utalentowane Jasło!
07.01.2019
Aniuś
Najbardziej bawilam się właśnie na koncercie Ralpha. Świetny człowiek, uwielbiam jego poczucie humoru i styl bycia. Z niecierpliwością wyczekuje nowej płyty
06.01.2019
mysz
"Wspaniały ruch na scenie" ?, no chyba widziałam coś innego. Zbyt teatralne.
06.01.2019
fanka
Świetny uzdolniony artysta,pisze piękne teksty do swoich piosenek ,muzykę no i bardzo dobry wokal.Lubię go ,byłam na jego koncercie,czysta magia.Publiczność ,pełna sala,śpiewa wszystkie jego piosenki przez cały koncert,bisy.Dobrze ,że tacy oryginalni artyści sie pojawili.Szkoda ,że telewizja takich ludzi pomija.Tylko pop i pop i ten sam zestaw pseudo gwiazdeczek.
06.01.2019
Ella
Ralph to wspaniały artysta,kompozytor,autor tekstów,aranżer.Jego płyta "Morze " jest rewelacyjna to mało powiedziane.Tam są takie perełki jak "Meybick Song" ".I znów"" Apple Air"chociaż w telewizji występuje rzadko bo to nie pop, ale za to sale koncertowe ma pełne i bilety wyprzedane na m-c z góry.Młodzież go uwielbia a szczególnie dziewczyny.Do tego kulturalny, wesoły zawsze ma czas dla fanów. Byłam to wiem.Lubi brokat ,ale tylko na scenie! Cieszę się ,że wreszcie został zaproszony do TVN.
06.01.2019
ola
ta piosenka zawsze mnie rozczula :(( kocham
06.01.2019
Ada
Dla jednych dziwaczne, dla innych - wspaniała inności. Właśnie w Ralphie czuć autentyczność inności i nie jest to w żadnym wypadku dziwna stylistyka lub coś śmiesznego. To jest tworzenie muzyki w innym wymiarze. Wspaniały występ i ruch na scenie. Wszystko czuć, iż współgra w 100% z Ralphem.
06.01.2019
pilot
Już teraz sama muzyka nie potrafi się bronić? trzeba dziwacznej stylistyki. Może miało być śmiesznie, trudno wyczuć
Rozwiń wszystkie komentarzy