styl gwiazd

  styl gwiazd

  Księżna Kate od lat żyje na świeczniku i cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów, a jej stylizacje są powszechnie komentowane na całym świecie. Wiele kobiet naśladuje jej styl i wybiera podobne elementy garderoby. Z jakiego powodu? Tajniki jej garderoby opisała redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest prawdziwą modową inspiracją. Prezentowane przez nią stylizacje w mediach społecznościowych spotykają się z entuzjazmem internautek, które marzą o takich samych elementach garderoby. Trenerka 7 września skończyła 33 lata. Z tego powodu przyjrzeliśmy się jej stylowi, który uległ znacznej transformacji, odkąd gwiazda została mamą.

  Meghan szybko stała się jedną z najbardziej szykownych księżnych, a jej kreacje przykuwają uwagę fashionistek na całym świecie. 4 sierpnia 2021 roku małżonka księcia Harry'ego obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji redaktorka działu mody dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba, postanowiła przejrzeć się jej stylizacjom. Jak zmieniał się styl księżnej Sussex na przestrzeni lat?

  Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody słynie z nienagannego stylu. W czym tkwi sekret jej perfekcyjnego wyglądu? W rozmowie z Alicją Napiórkowską reżyserka przyznała, że styl to nie moda lecz charakter. Co znajdziemy w szafie Katarzyny Sokołowskiej?

  Lara Gessler na co dzień prowadzi cukiernię. Jak współpracuje jej się z mamą? I z jakiego powodu Lara tak rzadko pokazuje się publicznie? Dlaczego jakiś czas temu szukała pracy w Londynie? Z córką Magdy Gessler rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Patricia Kazadi niejednokrotnie udowodniła, że bardzo lubi bawić się modą i nie unika odważnych kreacji i intensywnych barw. Skąd czerpie modowe inspiracje? Czy jest coś czego Patricia nigdy nie założy? Z kim najchętniej współpracuje gwiazda? Co ją fascynuje?