Gwiazdy

Rafał Grabias z "Królowych życia" apeluje do fanów: "Pielęgnujcie przyjaźnie i dbajcie o miłość"

Gwiazdy

TTV/x-news

Rafał Grabias zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Po kilku sezonach nagrań zdecydował o odejściu z reality show, jednak wciąż pozostaje w stałym kontakcie z fanami. O kulisach swojej codzienności na bieżąco opowiada w mediach społecznościowych. W najnowszym poście nawiązał do wartości, które ceni w życiu najbardziej.

Rafał Grabias w programie "Królowe życia" na TTV

Rafał Grabias błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię miłośników programu "Królowe życia". Widzowie docenili jego pogodne usposobienie oraz doskonałe poczucie humoru, które zdaje się nie opuszczać go nawet w kryzysowych sytuacjach. Na planie popularnego formatu stacji TTV występował z ówczesnym partnerem, Gabrielem Sewerynem. Panowie tworzyli zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym. Po rozstaniu zdecydowali się opuścić szeregi obsady "Królowych życia".

Bohater telewizyjnego show nie odciął się jednak od fanów, którzy nadal mogą śledzić jego perypetie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie cieszy się zainteresowaniem ponad 195 tysięcy osób, a ich liczba wciąż rośnie.

Rafał Grabias apeluje do fanów

Rafał Grabias opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcia z przejażdżki warszawskim tramwajem. Na jednym z nich zapozował z uśmiechniętą, opaloną brunetką. Fotografie opatrzył wymownym opisem.

Kochani. Pamiętajcie, że radość życia trudno znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Pielęgnujcie przyjaźnie i dbajcie o miłość

- zaapelował 31-latek, przy okazji życząc swoim obserwatorom pięknego weekendu.

Słowa Rafała najwyraźniej przypadły do gustu internautom, którzy z zaangażowaniem komentowali wpis.

- "Świetnie napisane! Bardzo mądre słowa", "Zawsze z klasą. Każdy wpis porusza serce", "Święte słowa" - pisali fani pod zdjęciami.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Rafał Grabias przeprosił Dagmarę Kaźmierską: W żaden sposób nie chciałem urazić naszej królowej. Ten konflikt był sztucznie nadmuchany

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości