program ttv

  Ewa Mrozowska przez osiem lat była częścią "Gogglebox. Przed telewizorem". Komentowała seriale, programy i zdecydowanie poprawiała widzom humor swoimi ripostami. Na swoich mediach społecznościowych ogłosiła jednak, że to koniec jej przygody z programem.

  Agnieszka i Ewa nie boją się mówić, co myślą i zarażają pozytywną energią.

  Julia von Stein dołączy do programu "Królowe życia". Nowa uczestniczka pochodzi z Tarnowa, gdzie wraz z rodzicami prowadzi dom pogrzebowy. Co należy do jej obowiązków? Czym się zajmuje?

  Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" są jednymi z najbardziej popularnych uczestniczek programu TTV. Chętnie dzielą się z widzami niesamowitymi historiami, które im się przytrafiają. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziały o tym, jak w młodości wykorzystywały to, że tak trudno je od siebie odróżnić. 

  Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska są siostrami-bliźniaczkami. Dały się poznać widzom w 4. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem", kiedy dołączyły do ekipy programu. W rozmowie z dziennikarką serwisu Dzień Dobry TVN Karoliną Kalatzi wyznały, że fani rozpoznają je i piszczą na ich widok. Sława to jednak nie tylko blaski, ale również cienie - nie ukrywają, że spotkały się również z hejtem. Opowiedziały, jak na niego reagują.

  Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska od zawsze marzyły o szklanych ekranach. Chciały być piosenkarkami lub aktorkami - ich kariery potoczyły się jednak inaczej. I choć nie są gwiazdami rocka, to fanom i tak zdarza się piszczeć na ich widok. O swoich doświadczeniach związanych z programem opowiedziały w wywiadzie dla serwisu Dzień Dobry TVN.

  Żywiołowe bliźniaczki ze Śląska cieszą się olbrzymią sympatią widzów TTV.

  Miłośnicy popularnego formatu z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację poruszającej opowieści o relacji Roberta Motyki i jego taty, Tadeusza. Czy i tym razem mieszkańcy Sieniawy Żarskiej będą musieli stanąć przed trudnymi wyzwaniami?

  "Odnalazłem swoją wymarzoną, pierwszą, prawdziwą miłość"

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów "99 - gra o wszystko". Stacja TTV wyemituje drugą edycję tego lubianego programu. Zawodnicy będą musieli wykazać się sprytem, werwą i otwartą głową. Jesteście gotowi na porządną dawkę rywalizacji?

  "Projekt Cupid" to program o poszukiwaniu miłości. Przemek Kossakowski i Basia Kurdej-Szatan pomagają w nim bohaterom w znalezieniu prawdziwego uczucia. W Dzień Dobry TVN prowadzący opowiedzieli o szczegółach tej produkcji.

  Jacek Szawioła i Mariusz Kozak zostali prowadzącymi nowego show randkowego "Pałacowe Love". Nie jest to program o XIX wieku, ale osadzony w tym czasie i rządzi się jego prawami. Uczestnicy programu odcięci są od telefonów, Internetu ubierają się w stroje z dawnych lat. Gospodarze show opowiedzieli w Dzień Dobry TVN o kulisach produkcji.

  Stacja TTV już od dziesięciu lat bawi i wzrusza miliony widzów w całej Polsce, a wszystko to za sprawą bogatej oferty programowej, która nieustannie poszerza się o nowe propozycje. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, gwiazdy popularnych formatów wzięły udział w specjalnym odcinku programu "99 – GRA O WSZYSTKO". W Dzień Dobry TVN o kulisach niecodziennego projektu opowiedzieli Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska z "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz dziennikarz Jan Pirowski.

  Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to wyjątkowy projekt, poruszający temat wieloletniej rozłąki ojca i syna. Jego bohaterowie, Tadeusz i Robert Motyka zgodzili się wspólnie przeprowadzić remont niewielkiego pomieszczenia przeznaczonego na sklep. Praca nad modernizacją lokalu była dla nich swoistym sprawdzianem, pozwoliła im także odbudować długo zaniedbywaną relację.

  Swoją przygodę z pracą w telewizji Przemek Kossakowski rozpoczął już blisko dekadę temu. Początki kariery niosły za sobą wiele wyzwań, które na stałe zapisały się w pamięci cenionego dokumentalisty. W rozmowie z Karoliną Kalatzi prowadzący program "Down the road. Zespół w trasie" przyznał, że pierwsza wizyta w siedzibie stacji TTV kojarzy mu się z krępującym, a jednocześnie niezwykle zabawnym incydentem.

  O czym opowiada program?

  Już w styczniu, stacja TTV będzie obchodziła swoje 10 urodziny. W jubileuszowym show będą rywalizować ze sobą najbardziej znane twarze telewizji. Wśród gwiazd zobaczymy bohaterów “Królowych życia”, “Googlebox” czy “Down the road”. Emisja programu planowana jest na styczeń 2022 roku.

  "Spoczywaj w pokoju smutny, spocony, lekko pijany wieprzku".

  Razem ze swoją partnerką, Igą, był gościem w Dzień Dobry TVN.

  Ewa Mrozowska, znana widzom stacji TTV z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", jest szczęśliwą mamą małego Leona. Chłopiec często pojawia się na zdjęciach, które dumna rodzicielka publikuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem zapozował w trakcie jedzenia lodów, a umieszczona w sieci fotografia stała się pretekstem do podjęcia tematu spożywania słodyczy przez dzieci.

  W życiu Dagmary Kaźmierskiej ostatnio sporo się dzieje. Bohaterka programu "Królowe życia" nieustannie rozwija się na płaszczyźnie zawodowej i z sukcesem realizuje kolejne, niezwykle ambitne projekty. Znajduje też czas na zagraniczne podróże, których kulisy chętnie pokazuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem ze słonecznych Emiratów Arabskich i umieściła pod nim cytat, pełniący rolę ważnego przesłania.

  Rafał Grabias zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Po kilku sezonach nagrań zdecydował o odejściu z reality show, jednak wciąż pozostaje w stałym kontakcie z fanami. O kulisach swojej codzienności na bieżąco opowiada w mediach społecznościowych. W najnowszym poście nawiązał do wartości, które ceni w życiu najbardziej.

  Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen to para, która pojawiła się w obsadzie programu "Królowe życia" w 2020 roku. Panowie błyskawicznie zaskarbili sobie sympatię widzów. Bez wątpienia nie brakuje im poczucia humoru, a wspólna praca w gabinecie medycyny estetycznej zdaje się być dodatkowym spoiwem ich związku.

  Koniec lata nie musi oznaczać nudy, a najlepszym tego dowodem jest nowa ramówka stacji TTV, która swoją różnorodnością ma szansę przyciągnąć przed telewizory rzeszę wielbicieli dobrej zabawy i poruszających emocji. Nowe programy rozrywkowe, których emisja rozpocznie się już w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością pozwolą widzom oderwać się od codziennej rutyny. Na antenie nie zabraknie też dobrze znanych formatów, które od lat cieszą się zainteresowaniem miłośników stacji.

  Piękna, pewna siebie i energiczna Anna Renusz do obsady programu "Królowe życia" dołączyła całkiem niedawno. Widzowie stacji TTV natychmiast pokochali jej żywiołową naturę, ale także niespotykaną wrażliwość i dobre serce. Czym zaskoczy nas młoda stylistka fryzur w nowym sezonie popularnego formatu?

  Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie stroni także od poruszania ważnych tematów, jakim jest na przykład ciałopozytywność. Tym razem pokazała efekty swojej metamorfozy, na którą potrzebowała zaskakująco mało czasu.

  Filip Chajzer w Gdańsku spotkał się z jedną z uczestniczek programu "Down the road". Dziennikarz zrobił sobie z nią zdjęcie, które umieścił na swoim profilu na Instagramie. Co więcej, tym razem to Chajzer poprosił o wspólne pozowanie.

  Pete McGarry nie żyje. Mężczyzna był uwielbiany przez fanów brytyjskiej edycji programu "Gogglebox". Głośno było o nim także ze względu na to, że razem z żoną Lindą, stworzyli rodzinę zastępczą dla ponad setki dzieci.

  Sylwia Peretti, jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia" poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że rozstaje się z telewizyjnym show. - Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe – napisała. Widzowie nie kryją rozczarowania.

  Przed nami kolejny odcinek programu "To tylko kilka dni". Tym razem poznamy dzielną 28-letnią Sylwię Gajewską-Stankiewicz, młodą mamę, która mimo przeciwności losu, zaraża optymizmem. Do swojego świata wprowadzi Barbarę Kurdej-Szatan. Na kilka godzin przed emisją bohaterki opowiedziały w Dzień Dobry TVN o swoim spotkaniu.