"Zakup w ciemno" – o czym jest produkcja TTV?

"Zakup w ciemno" - nowy program TTV
"Zakup w ciemno" - nowy program TTV
Odgracamy kuchnię
Odgracamy kuchnię
Odgracamy pralnię
Odgracamy pralnię
Odgracamy stół
Odgracamy stół
"OdgracaMY" - nowy cykl w Dzień Dobry TVN
"OdgracaMY" - nowy cykl w Dzień Dobry TVN
W programie reality-show "Zakup w ciemno" możemy zobaczyć ryzyko, jakie podejmują doświadczeni handlarze, kupując tajemnicze paczki, których zawartości nie znają. Zakup ten może skończyć się wielkim zyskiem lub bardzo kosztowną porażką. Jakie są zasady programu TTV?

Na czym polegają zasady programu "Zakup w ciemno"? Znamy szczegóły. Sprawdź. 

"Zakup w ciemno" – zasady programu 

W każdym z odcinków kilkoro handlarzy bierze udział w licytacji, na której do zdobycia są paczki pełne z sieciówek wypełnione po brzegi produktami ze zwrotów. Co się w nich znajduje? Markowe ubrania, dodatki, biżuteria, kosmetyki, droga elektronika i wiele innych. Wartość produktów często wynosi zdecydowanie więcej, niż kwota, jaką za nie zapłacili, ale mogą trafić również na rzeczy, które będą warte mało lub nic.

Sprzedawcy rywalizują ze sobą, aby zdobyć najwartościowsze towary. Aby nie stracić pieniędzy, muszą dowiedzieć się jak najwięcej na temat palety, którą chcą kupić. Ryzyko jest częścią programu "Zakup w ciemno" i każdy z uczestników musi liczyć się z tym, że ma tylko 50 proc. szans na to, że los się do niego uśmiechnie. W programie nie brakuje również rywalizacji, a uczestnicy muszą mieć oczy szeroko otwarte, aby nie przegapić żadnej nadarzającej się okazji do licytacji.

Po wygraniu licytacji na uczestników czeka chwila prawdy – sprawdzenie zawartości paczek. Czy szczęście im dopisze? Czy wylicytowana przez nich paleta okaże się strzałem w 10, czy strzałem w kolano?

"Zakup w ciemno" – gdzie i kiedy oglądać program w TV i online?

Premiera programu zakup w ciemno miała miejsce 1 marca 2023 roku. Nowe odcinki były emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie telewizji TTV. Całą serię można obejrzeć online na platformie wideo na życzenie Player.pl. Nowe odcinki "Zakupu w ciemno" na antenie TTV już jesienią 2023 roku.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Wolniewicz

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości