Mama Malwiny Wędzikowskiej po programie podzieliła się refleksją: "Już sobie nie radzę"

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" - co się wydarzyło w ostatnim odcinku?
"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" - co się wydarzyło w ostatnim odcinku?
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Malwina Wędzikowska i jej mama Ewa wzięły udział w programie TTV "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka". Kobiety zdobyły się na szczerą rozmowę, w której nie brakowało łez. - Myślę, że jest to początek czegoś super - przyznała stylistka.

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka". Malwina Wędzikowska na mazurskiej wsi

Malwina Wędzikowska i jej mama Ewa w programie stanęły przed sporym wyzwaniem, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędziły ze sobą dłuższy czas. Stylistka żyjąca na walizkach pomogła mamie w pracach porządkowych i ramię w ramię próbowały doprowadzić gospodarstwo na mazurskiej wsi do lepszej formy.

Prawdziwym testem dla kobiet była próba zrozumienia drugiej strony. Do jakich wniosków doszły po dwóch tygodniach wspólnego pobytu?

- W tym sezonie ani już sobie z łazienką nie radzę, z brakiem łazienki, ubikacji, z tym płotem, jeszcze w zeszłym roku miałam go siłę podnieść - żaliła się pani Ewa, która przeszła na emeryturę. - Mamo to jest super, że możesz w końcu sobie to powiedzieć, bo my z Antkiem tylko na to czekamy, żebyś ty w końcu dała nam wybrać kolor farby, żebyś ty w końcu pozwoliła nam posadzić - odpowiedziła Malwina.

Podczas rozmowy matki z córką polały się łzy, ale nie zabrakło też ciepła i uścisków. - Jak patrzę na płot, jaki on jest solidny, nikt nie ma tutaj takiego płotu. Myślę, że jest to początek czegoś super - podsumowała stylistka.

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" - emisja

Nowa seria emitowana była na antenie TTV. Program dostępny jest online na platformie VOD Player.pl.

Zobacz także:

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości