Gwiazdy

Aktywny poranek na dobre rozpoczęcie weekendu. Malwina Wędzikowska i jej trener personalny zdradzają najlepsze ćwiczenia

Gwiazdy

Aktualizacja:

Malwina Wędzikowska od jakiegoś czasu zamieszcza w mediach społecznościowych nagrania z ćwiczeniami, które przygotowuje wspólnie ze swoim trenerem Dawidem. W ten sposób pragnie zachęcić obserwatorów do aktywności fizycznej, która nie tylko zbawiennie wpływa na naszą sylwetkę, ale także i na samopoczucie. W Dzień Dobry TVN para pokazała kilka prostych ćwiczeń, które każdy z was może wykonać w domowym zaciszu.

Malwina Wędzikowska – sport jako nieodłączny element życia

Malwina Wędzikowska zbliżając się do 40. urodzin, postanowiła zrobić małe podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć. Jak przyznała, w jej życiu wszystko ułożyło się tak, jak sobie wymarzyła, a w osiąganiu sukcesów z pewnością pomagał jej sport. Aktywność fizyczna towarzyszy bowiem stylistyce od ponad 15 lat i stała się nieodłącznym elementem jej codzienności. Malwina zdradziła, że początkowo treningi zaczynała od jogi. Gdy cztery lata temu, Michał Piróg polecił jej swojego trenera, Dawida, stylistka zdecydowała się na współpracę.

Przed czterdziestką zrobiłam sobie takie podsumowanie życia. Wyszło, że jest bardzo dobrze, biorę z tego życia to, co chcę z ludźmi, których lubię. Nieodłącznym elementem tego mojego sukcesu jest właśnie sport i praca nad głową

– powiedziała.

Malwina tuż przed okrągłymi urodzinami postanowiła stworzyć w mediach społecznościowych małe wyzwanie. Stylistka publikowała na Instagramie filmiki z treningami, które nie tylko miały ją zmotywować do działania, ale także zachęcić do ruchu obserwatorów. Choć 40-stka stuknęła 24 lutego, gwiazda kontynuuje swoje poczynania, gdyż jak zdradza, nagrania te cieszą się sporą popularnością.

Trening czyni mistrza

Jak wygląda trening Malwiny? Sposób na szybkie i efektywne ćwiczenia krok po kroku zademonstrował nam Dawid Krakowiak. Trener personalny zdradził, że trening wcale nie musi być wyczerpujący, już kilka prostych ćwiczeń wystarczy, żeby zmienić swoją sylwetkę, postawę i samopoczucie. Jak to zrobić? Zobaczcie wideo.

- Chodzi o to, żeby zacząć spokojnie. Dzisiaj taki trening dla was przygotowaliśmy. Jeżeli macie taśmę, miniband, to serdecznie zapraszamy - powiedział Dawid.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Chcesz zacząć biegać? Zobacz, jak przygotować się do pierwszego treningu

Poranny trening z Qczajem. Zobacz, jak ćwiczyć do przebojów lat 80.

Treningi w dobie pandemii. "Wszyscy chcą się ruszać, zamknięci w czterech ścianach"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości