trener personalny

  trener personalny

  Malwina Wędzikowska od jakiegoś czasu zamieszcza w mediach społecznościowych nagrania z ćwiczeniami, które przygotowuje wspólnie ze swoim trenerem Dawidem. W ten sposób pragnie zachęcić obserwatorów do aktywności fizycznej, która nie tylko zbawiennie wpływa na naszą sylwetkę, ale także i na samopoczucie. W Dzień Dobry TVN para pokazała kilka prostych ćwiczeń, które każdy z was może wykonać w domowym zaciszu.

  Bycie trenerem personalnym jest ostatnio bardzo modne. Okazuje się, że certyfikat można zdobyć już w dwa dni kończąc internetowy kurs. Niestety taka osoba może wyrządzić nam więcej krzywdy niż pożytku. Jak zostać profesjonalnym trenerem personalnym? Liczą się ukończone studia na AWF czy wieloletnie doświadczenie? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to Qczaja oraz Małgorzatę Gałkowską, trenerkę fitness oraz Mistrzynię Polski Fit Model 2017.

  Popularny w internecie trener personalny Daniel Kuczaj aka Qczaj pochodzi z Ludźmierza pod Nowym Targiem, a od lat mieszka w Warszawie. Nie ukrywa, że w jego rodzinnym domu był alkohol i przemoc. Mówi również otwarcie, że sam był uzależniony. Od czego? Jak udało mu się z wyjść z nałogów? Czym jeszcze - oprócz prowadzenia treningów - zajmował się w życiu? To prawda, że zagra w filmie? Qczaj był gościem Dzień Dobry TVN.

  Daniel "Qczaj" to trener personalny, który robi oszołamiającą karierę w internecie. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, w czym tkwi sekret jego dużej popularności i ile lat trenuje. Pokazał nam również kilka ćwiczeń dla mam. Były: wykroki, zakroki, "przyciąganie do cycków kolana", martwy ciąg z nosidełkiem i spinanie "zadka".

  Mister Polski 2017 Jakub Kucner jest trenerem personalnym. W Dzień Dobry TVN pokazał ćwiczenia na jędrne pośladki. Były spięcia, pulsowanie i wykroki. Ile razy w tygodniu należy powtarzać ćwiczenia, by były widoczne efekty?

  Akcję nadzoruje trener personalny Łukasz Gąsiński znany w sieci jako Mr Fit. Co dokładnie dzieje się na łebskiej plaży? Z trenerem rozmawiał prezenter Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak.

  Wielogodzinne siedzenie za biurkiem może powodować syndrom martwych pośladków, zwany inaczej amnezją pośladków. Do Dzień Dobry zaprosiliśmy trenerkę personalną Annę Kaczorowską, aby powiedziała, jak sprawdzić, czy mamy słabe mięśnie pośladków i pokazała ćwiczenia, które je wzmocnią.

  W wieku 24 lat Luis Trigo ważył ponad 180 kg. Postanowił pozbyć się nadwagi i schudł 100 kg. W trakcie odchudzania pokazywał w internecie, co w trakcie przemiany dzieje się z jego ciałem. Dziś Luis jest trenerem personalnym i udziela rad, jak się odchudzać. Dlaczego jego zdaniem osoba otyła nie może być szczęśliwa? Co sprawiło, że postanowił zmienić swoje życie? Jak to zrobił? Dlaczego zdecydował się pokazać w mediach społecznościowych swoją obwisłą skórę? Co jadł przed przemianą, a czym odżywia się teraz? Z Luisem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Przysłowie mówi, że sport to zdrowie. Co kiedy staje się uzależnieniem? Jak rozpoznać, że jest się uzależnionym od dopaminy wydzielanej przez organizm podczas treningu? Jakie są skutki takiego uzależnienia? W Dzień Dobry TVN Adam Hofman (były polityk i pasjonat sportu), Elżbieta Lange (psychodietetyk) i Szymon Gaś (trener personalny) o cienkiej granicy między pasją a uzależnieniem.

  Trener personalny Tomasz Choiński wybrał się do teatru, by sprawdzić, jak to jest z aktywnością fizyczną i kondycją przyszłych aktorek. Dziewczyny mogły liczyć na wparcie Tomka Karolaka, niestety tylko mentalne ;)

  W Święta Bożego Narodzenia lubimy sobie podjeść. W te dni nie powinniśmy jednak zapomnieć o kilkuminutowej dawce ruchu. W Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński pokazał ćwiczenia na spalanie tłuszczu, które warto zrobić po odejściu od stołu. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć Tomka w wersji slow motion :)

  Jest poniedziałek, jest więc Tomek Choiński. A jak jest Tomek Choiński, to też jest Michael Jackson. Tym razem trener personalny pokazał w Dzień Dobry TVN ćwiczenia na brzuszek i kondycję. A wszystko to w rytm muzyki króla popu :)

  Odważ(o)na Ilona Pęcherek schudła prawie 30 kg. Swoją metamorfozę zawdzięcza nie tylko diecie. Mimo astmy postanowiła, że do swojego programu odchudzającego włączy również ćwiczenia. Treningi wykonywała po okiem trenerki personalnej Marzeny Bębenek. Obie panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jak zmieniło się życie Ilony po zrzuceniu kilogramów? Jak powinny ćwiczyć osoby chorujące na astmę?

  W Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński pokazał ćwiczenia, które pomogą nam nabrać energii na cały tydzień. Dzięki nim wzmocnimy pośladki i uda. Wystarczy mata i trochę chęci. Zobaczcie, kto przyłączył się do treningu i kto "skakał w duszy" ;)

  Marcin Prokop, którego "bojlery są rozpalne do czerwoności", postawnowił dać szansę młodszym, by Ci trochę poćwiczyli i nabrali tężyzny fizycznej. Jakie ćwiczenia powinno się wykonywać, by wyrzeźbić mięśnie brzucha? Co robić, by w krótkim czasie osiągnąć efekt tzw. "kaloryfera"? Do ćwiczeń, przy muzyce Michaela Jacksona, zachęca Was trener Tomasz Choiński. Ale on się rusza! ;-)

  Ekspert Dzień Dobry TVN trener personalny Tomasz Choiński przygotował dla nas trening ogólnorozwojowy. Jak wygląda kangur, deska, a jak skakanie przez skakankę bez skakanki? Jak wyglądają ćwiczenia z elementami boksu?

  Jak wyglądają przygotowania do zawodów Bikini Fitness? Czy zawodniczki poddawane są rygorystycznym ograniczeniom? Jak wygląda dieta dziewczyny, która startuje w zawodach fitness? Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiadła Małgorzata Mączyńska, Mistrzyni Polski w Bikini Fitness. Z czego musiała zrezygnować? Czy jest uzależniona od swojego perfekcyjnego wyglądu? I czy pozwala sobie na odpoczynek od siłowni?

  Prezenterka Dzień Dobry TVN na planie sesji do jednego z magazynów zachwyciła nas swoją nieziemską figurą. Jak udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży? Ile czasu jej to zajęło? Kto jej w tym pomógł i co motywuje Dorotę Gardias? Prezenterka zdradziła też Agnieszce Jastrzębskiej kilka szczegółów z życia prywatnego oraz opowiedziała o nowym zawodowym projekcie.

  Jak przygotować sobie zdrowe jedzenie na cały dzień poza domem? Oto menu na cały dzień zaproponowane przez gości Dzień Dobry TVN: Anię Starmach i trenera personalnego Tomasza Choińskiego: kuskus z owocami, koktajl z buraka i banana, kurczak z kaszą jaglaną i morelami, szpinak i brokuły oraz łosoś z ogórkiem i czarnuszką.

  Kiedy, od momentu porodu, można zacząć ćwiczyć? Czy po cesarskim cięciu można wykonywać wszystkie rodzaje ćwiczeń? Czym różnią się ćwiczenia po porodzie naturalnym od tych po porodzie przez cesarskie cięcie? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: trener personalny Szymon Gaś oraz ginekolog i położnik Grzegorz Południewski. Szymon z pomocą dwóch dziewczyn pokazał kilka zestawów ćwiczeń - dla wszystkich pań, bez względu na to, w jaki sposób urodziły.

  Trener personalny Tomasz Choiński zaprezentował w Dzień Dobry TVN trening, jaki można wykonać w domu oraz sprzęt, który będzie przydatny do ćwiczeń. Drogie Panie, jeśli chcecie zdążyć przed wakacjami, warto zacząć już teraz.

  Anna Kalczyńska wybiera się na Bal Dziennikarzy i chciałaby zrzucić kilka kilogramów. Co zrobić, by lato powitać w dobrej formie i bez oponki? Ile jeść posiłków w ciągu dnia, a ile trenować, oraz co jeść po treningu, a co przed? O tym w Dzień Dobry TVN Tomasz Choiński, trener personalny

  Jak przygotować organizm do sezonu narciarskiego, aby w trakcie szusowania po stokach nie naciągnąć sobie ścięgien? Jak zrobić trening, aby nasze kolana wytrzymały obciążenia? O tym trener personalny Piotr Łukasiak, którego gościliśmy w Dzień Dobry TVN.