licytacje

    licytacje

    Karl Lagerfeld zapisał się w historii świata mody dzięki wyjątkowemu talentowi i ponadprzeciętnym ambicjom, które pozwoliły mu pracować dla takich domów mody jak Chanel czy Fendi. Legendarny projektant zmarł w 2009 roku, pozostawiając po sobie bogate portfolio artystyczne, ale także przedmioty codziennego użytku, które teraz trafią pod młotek podczas licytacji w domu aukcyjnym Sotheby's.

    Podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować lekcję jazdy konnej z prowadzącym Dzień Dobry TVN Piotrem Kraśko. Zajęcia odbędą się w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach. Zachęcamy do udziału w aukcji! Dziękujemy za każdą przekazaną na WOŚP złotówkę!

    Tomasz Nowak, Edyta Kotowicz i Adam Kudybiński porzucili pracę w korporacji, by pomagać innym i spełniać ich marzenia. Założyli portal, gdzie można wystawić na aukcję przedmioty, swoje umiejętności, czas lub - po prostu - talent, a pieniądze uzyskane z aukcji przeznaczyć na pomoc tym, którzy jej potrzebują. Na tym portalu każdy ma równe szanse na otrzymanie wsparcia. Poznajcie ich, a zrozumiecie, że warto pomagać. Jak była najdziwniejsza aukcja, którą przeprowadzili?