Gwiazdy

Przemek Kossakowski spaceruje z mamą po gdyńskiej plaży. "Nie dość, że taki piękny chłopak urósł, to jeszcze czytający i mądry"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mama Przemka Kossakowskiego co weekend spaceruje po gdyńskiej plaży. W sobotni poranek syn postanowił do niej dołączyć. Czy podróżnikowi uda się dotrzymać jej tempa? Co Anna Marianna Winnicka sądzi o swojej synowej, czyli Martynie Wojciechowskiej?

Przemek Kossakowski spaceruje z mamą

Ostatnio Przemek Kossakowski w mediach społecznościowych relacjonował wyprawę górską, na którą wybrał się razem z mamą.

- Kiedy narzuca na szlaku tempo, muszę naprawdę wyciągać nogi, żeby dotrzymać jej kroku, co odnotowuje z prawdziwą satysfakcją oraz synowską dumą – napisał podróżnik.

Rodzinny spacer Przemka Kossakowskiego

W sobotnim spacerze po gdyńskiej plaży podróżnikowi i jego mamie towarzyszyła reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska-Godlewska. Czy na co dzień Przemek również musi "wyciągać nogi, żeby dotrzymać kroku"?

- Metaforycznie, w życiu jest podobnie. Znając moją mamę zakładam, że potwornie się teraz męczy, idąc w takim tempie. Gdyby teraz ona to pokazała, musielibyśmy biec. Natomiast rzeczywiście jest to nasz rytuał, kiedy jestem u mamy, u której stanowczo jestem zbyt rzadko, to zawsze jesteśmy w Orłowie i tutaj spacerujemy – wyjaśnił dziennikarz.

- Przemusiu, wydaje mi się, że mówisz o pani, która ma sto lat i idzie z balkonikiem. Która przejdzie sto metrów i mówisz: "patrzcie, patrzcie, jaka dzielna kobieta" – zareagowała Anna Marianna Winnicka.

- Mamo, naprawdę w górach musiałem się spinać – odpowiedział podróżnik.

Po tej krótkiej wymianie zdań dowiedzieliśmy się, że Przemek ma bardzo podobny charakter do swojej mamy. Ich relacja opiera się również na dużej dawce poczucia humoru, którą zaprezentowali przed naszą kamerą. Anna Maria Winnicka przyznała też, że tęskni za swoim synem i jest bardzo z niego dumna.

- Nie dość, że taki piękny chłopak urósł, to jeszcze czytający i mądry. Ma taką piękną żonę i dziecko. Naprawdę bardzo jestem szczęśliwa. Zaraz się wzruszę - nie ukrywała.

"Down The Road"

Przypomnijmy, że Przemek Kossakowski prowadzi program "Down The Road", w którym osoby z zespołem Downa radzą sobie z codziennością podczas podróży. Okazało się, że jednego z uczestników mama Przemka gościła u siebie. Mieszka on bowiem 7 minut od Anny Marianny Winnickiej. Co mama dziennikarza sądzi na temat "sąsiada"? Jakie mają plany na sobotnie popołudnie? Dowiesz się tego z materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Olubińska-Godlewska

Pozostałe wiadomości