Gwiazdy

Przemek Kossakowski aktywnie spędza czas z mamą. "Jak widać, jest kobietą młodą"

Gwiazdy

Przemek Kossakowski aktywnie spędza czas z mamą. "Jak widać, jest kobietą młodą"

Przemek Kossakowski rzadko dzieli z fanami swoim prywatnym życiem. Tym razem zrobił jednak wyjątek i pokazał przepiękne zdjęcie z mamą, z którą wybrał się w Tatry. Jak napisał dziennikarz i podróżnik, mama, mimo wieku, nie ma sobie równych na szlaku!

Przemysław Kossakowski pokazał mamę  

Przemysław Kossakowski może się pochwalić doskonałymi relacjami z mamą. Nie tylko świetnie się rozumieją, ale także mają wspólne pasje. Jedną z nich są góry. Nic więc dziwnego, że razem wyruszyli na szlak. I to właśnie zdjęciem z górskiej wyprawy dziennikarz i podróżnik pochwalił się na swoim Instargramie. Co ciekawe, jak sam przyznał w swoim wpisie Kossakowski, to mama nadała takie tempo wędrówce, że trudno było za nią nadążyć.

- Moja mama, jak widać na załączonej fotografii jest kobietą młodą. Ale biorąc pod uwagę, że jej syn dobiega pięćdziesiątki, łatwo się domyślić, że i Ona trzydziesty rok życia ma już ukończony. Jednak mimo młodego wieku, kiedy narzuca na szlaku tempo, muszę naprawdę wyciągać nogi, żeby dotrzymać jej kroku, co odnotowuje z prawdziwą satysfakcją oraz synowską dumą - napisał dziennikarz.

Co wiemy o mamie? Wiemy, że ma na imię Anna. Wiemy też, że pracowała w Warszawie w Okręgowej Izbie Radców Prawnych

- dodał Mateusz Hładki. 

Fantastyczną formę mamy Przemka Kossakowskiego docenili też fani dziennikarza. Pod postem pojawiły się bowiem same komplementy pod jej adresem.

  • Przemku masz super matkę???
  • Piękna mama.?
  • Pokaż mu Mama!!! ?? moja robiła dokładnie to samo! Brawo ????
  • Pozdrowienia ? dla przemocarnej Mamy ? kłaniam się Leń nizinny ???
Przemysław Kossakowski i jego mama Anna Maria Winnicka

Kamil Piklikiewicz/East News

Przemysław Kossakowski - kim jest?

Przemysław Kossakowski jest dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Od 2012 roku współpracuje z telewizją TTV. Przygotowuje dla niej serię programów i reportaży. Jego najnowszym dziełem jest "Down the road. Zespół w trasie". Program opowiada o szóstce osób z zespołem Downa, z którymi Kossakowski wybrał się w podróż po sześciu krajach

Prywatnie jest mężem Martyny Wojciechowskiej, dziennikarki i podróżniczki.

Kossakowski i Hirsztritt na hulajnodze

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Polska aktorka robi karierę w Hiszpanii. "Ostatnio ktoś mnie poznał w maseczce i powiedział: widzę cię w każdym serialu"

Jakie zmiany zachodzą u mężczyzny po narodzinach dziecka? "Jest bardziej uwrażliwiony i skory do zabawy"

Polacy chorują ze stresu. Jak sobie z nim radzić? Lekarz: "Wystarczy wprowadzić w życie zasadę czterech S"

Co sądzisz o tym artykule?
102
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0