Gwiazdy

Finał "Projekt Lady 6" lada moment. Uczestniczki czekają dwa poważne testy

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Projekt Lady". Droga do finału

Agatę Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska mają przed sobą wyjątkowo ekscytujący czas. Finalistki szóstej edycji "Projektu Lady" już w niedzielę 26 grudnia dowiedzą się, kto skończy z tytułem Damy, a kto będzie zmuszony oddać perły.

"Projekt Lady 6" - finał

Uczestniczki szóstej edycji programu przez 12 tygodni konkurowały między sobą, ale także toczyły walkę z emocjami i lękami. Dawały z siebie wszystko, chłonąc rady i wskazówki ekspertów. Teraz finałowa trójka pełna nadziei oczekuje na werdykt.

Aby dowiedzieć się kto wygrał, nalezy w niedzielę 26 grudnia o godz. 19:00 włączyć TVN7. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Projekt Lady 6" - trudny test dla uczestniczek

Zanim rozpocznie się uroczysta gala, a Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska wejdą na scenę i wygłoszą podsumowujące przemowy, czeka je intensywny i emocjonujący czas. W towarzystwie mentorki Tatiany stworzą swoje mapy marzeń, dzięki czemu dowiemy się, jak widzą swoją przyszłość, jakie mają plany oraz jak na ich drogę życiową wpłynął pobyt w "Projekcie Lady".  

Ale to nie ostatni test. Uczestniczki czeka także spotkanie z Ireną Kamińską-Radomską. Sprawdzi, jak finalistki odnajdą się w zupełnie nowej dla nich sytuacji - dziewczęta zapoznają się z kulturą wschodu, tradycyjnymi kimonami i ceremonią parzenia herbaty. Uczestniczkom zostanie także powierzone pewne zadanie. Razem z fundacją Pegasus wezmą udział w działaniach wspierających zwierzęta.

"Projekt Lady 6" - co wydarzy się w finale?

Aby nie zostawiać uczestniczek samych w tym bardzo emocjonującym okresie, dołączą do nich niespodziewani goście, którzy będą je wspierać w przygotowaniach do uroczystej gali. Suknie na ten wyjątkowy wieczór przygotują dla dziewcząt znani projektanci: Tomasz Olejniczak, Robert Czernik oraz duet Hektor Świtalski i Robert Karger.

Podczas pracy nad przemowami, myśli finalistek będą krążyć wokół wszystkich chwil, które przeżyły w "Projekcie Lady". Potem już tylko wielki finał, podczas którego dowiemy się, która z trzech dziewcząt zdobędzie tytuł "Damy Projektu Lady".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości