Gorące tematy

Ma najszersze biodra na świecie. "Nie przejdę przez zwykłe drzwi"

Gorące tematy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Discovery Life
największe biodra na świecie

Mikel Ruffinelli jest posiadaczką najszerszych bioder na świecie, co potwierdzone jest przez World Record Academy. Poruszanie się sprawia jej nie lada problemy. Potrzebuje pomocy nawet przy zejściu po schodach. Jej wygląd jest wynikiem choroby, jednak mąż akceptuje ją taką, jaką jest, a nawet mówi, że kocha ją bardziej z każdym kolejnym centymetrem. O swoim życiu wspólnie opowiedzieli w dokumencie Discovery Life "Miłość, szok i pożądanie" ("Strange Love").

Miłość do dodatkowych kilogramów

Mikel Ruffinelli jest mieszkanką Los Angeles w Kalifornii. Od jakiegoś czasu cierpi na obrzęk lipidowy, a tłuszcz zbiera się u niej pod skórą na biodrach. To choroba przewlekła. Cierpi na nią 17 mln amerykańskich kobiet, jednak często jest mylona z otyłością. W szkole Mikel nosiła długie koszule, którymi starała się maskować swoje krągłości. Wstydziła się ich, jednak jej mąż je docenił. Mężczyzna przyznał, że zakochał się w Ruffinelli od pierwszego wejrzenia. Swego czasu pokazał ją koledze i powiedział, że kiedyś zostanie jego żoną. Do dziś jest zachwycony jej figurą, a są małżeństwem już 12 lat.

- Kolega stwierdził, że jest wielka, a ja na to, że jest piękna, a jej uśmiech rozjaśnia całą salę. [...] Im jest szersza, tym bardziej ją kocham. Moja miłość wzrasta wraz z jej krągłościami. Mam jej coraz więcej do kochania. Opromienia mi życie. Jest darem losu, tak jak nasze dzieci - stwierdził Reggie Brooks w dokumencie Discovery Life.

Jak walczyć z otyłością?

Operacja bariatryczna
Operacja bariatryczna
wideo 2/3

Największe biodra na świecie

Mieszkanka USA wraz ze swoim mężem wychowuje czwórkę dzieci. Podczas każdej ciąży przybywało jej kolejnych kilogramów. Obecnie ma tak duże biodra, że wymaga pomocy przy zejściu po schodach czy wsiadaniu do samochodu. Oboje zapewniają jednak, że figura nie stanowi problemu podczas uprawiania seksu, a "liczba dzieci mówi sama za siebie". Choć wiele osób sądzi, że Mikel źle się odżywia i nie rusza, ona każdego dnia ćwiczy z córkami, które uczą ją nowych tańców.

- Mam w biodrach 2,5 metra. Z każdym dzieckiem moje biodra stawały się szersze. Największa zmiana zaszła po ciąży z synem. Przybyło mi wtedy 25 kg. [...] Podchodzą do mnie obcy ludzie i pytają, jak się czegoś takiego dorobiłam. Moje wymiary utrudniają mi poruszanie się. Nie przejdę przez zwykłe drzwi. [...] Życie stawia wyzwania, ale zawsze znajduję na nie sposób - mówiła Mikel Ruffinelli w "Miłość, szok i pożądanie".

największe biodra na świecie
Mikel Ruffinelli Źródło: Discovery Life

Suknia ślubna XXL

Jej wyjątkowe rozmiary stwarzają trudności. Choć marzyła o tym, by nosić sukienki lub spodnie, to niewiele rzeczy na nią pasuje. Podczas zakupów ludzie wytykają ją palcami, śmieją się, robią zdjęcia i ją obrażają. Jej biodra mają bowiem szerokość fortepianu koncertowego. Mikel jednak postanowiła stanąć na wysokości zadania i znaleźć dla siebie suknię ślubną. Wraz z Reggiem planują bowiem odnowić przysięgę małżeńską. Kiedy brali ślub, nie było ich stać na tradycyjną białą suknię i smoking. Teraz chcą to nadrobić.

- Większość rzeczy, które mi się podobają, nie pasują na mnie. [...] Całe życie marzyłam o sukni ślubnej. Chcę się poczuć, jak królowa - wyznała Mikel Ruffinelli.

Z czym musiała zmierzyć się podczas poszukiwania kreacji? Sprawdźcie we wtorkowym paśmie dokumentalnym na antenie Discovery Life o 20:50.

największe biodra na świecie
Mikel Ruffinelli Źródło: Discovery Life

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Discovery Life

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości