Gwiazdy

"Projekt Lady 6". Uczestniczki mają żal do rodzin. Napisały listy pełne emocji

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mentorki, oraz uczestniczki programu "Projekt Lady" wraz z rodzinami

W piątek, 12 listopada zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Projektu Lady". Tym razem uczestniczki czeka wiele niespodziewanych emocji. Dziewczęta otrzymają informację o spotkaniu z rodzinami. Niestety, nie wszyscy zareagowali pozytywnie.

Spotkanie z rodzinami w "Projekt Lady"

W programie "Projekt Lady" spotkanie z rodzinami uczestniczek jest stałym punktem każdego sezonu. Oczywiście, zanim dojdzie do uroczystej kolacji, dziewczyny muszą przygotować i zaplanować cały wieczór. Już na tym etapie pojawią się pierwsze sprzeczki i problemy. Oprócz tego niezbędne okaże się psychiczne przygotowanie do rozmowy. Mentorka, Tatiana Mindewicz-Puacz pomoże przelać uczestniczkom wszelkie emocje na papier.

"Projekt Lady 6" odcinek 5. Uczestniczki sprawdzą się w tańcu towarzyskim
"Projekt Lady 6" odcinek 5. Uczestniczki sprawdzą się w tańcu towarzyskim W 5. odcinku "Projektu Lady" nie będzie brakowało emocji. Dziewczęta wezmą udział w lekcji tańca towarzyskiego. Jak sobie poradzą?

Dziewczęta dostaną zadanie, by wyrazić w liście wszystkie emocje, żale i rozterki, które chciałyby przekazać swoim rodzinom. O podobny list zostali poproszeni także sami odwiedzający. W wiadomościach zostaną przelane zarówno dobre, jak i złe doświadczenia i wspomnienia. Czytanie tej korespondencji zarówno dla uczestniczek jak i ich rodzin, było prawdopodobnie najbardziej emocjonującą częścią odcinka.

Emocje po spotkaniu z rodzinami w "Projekt Lady"

Spotkanie uczestniczek z rodzinami wywołało wiele skrajnych emocji. Oprócz stawienia czoła emocjom i pretensjom dziewczyny muszą jeszcze przepracować wszelkie traumy z przeszłości. Pomocne miało okazać się jasne wypunktowanie, za co są wdzięczne najbliższym, oraz za co mają żal. 

Jak zareagują młode buntowniczki na spotkanie z rodzinami? Czy w listach znajdą odwzorowanie i zrozumienie dla własnych uczuć? Widzowie dowiedzą się wszystkiego w najbliższy piątek, 12 listopada o godzinie 20:00. "Projekt Lady" co tydzień można oglądać na antenie TVN 7 lub w player.pl.

Uczestniczki programu spotkały się ze swoimi rodzinami.
Projekt Lady, spotkanie z rodzinami Uczestniczki programu spotkały się ze swoimi rodzinami. Źródło: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
Uczestniczki programu Projekt Lady z rodzinami
Projekt Lady Uczestniczki programu Projekt Lady z rodzinami Źródło: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery

Pozostałe wiadomości