spotkanie

  spotkanie

  Zdaniem naukowców ludzie potrzebują około 11 sekund na ocenę drugiego człowieka, okładki książki czy strony w Internecie. To właśnie te kilkanaście sekund składa się na dobre pierwsze wrażenie, czyli coś, na czym większości ludzi bardzo zależy. Efekt pierwszego wrażenia jest trwały i może zaważyć na wielu życiowych szansach i możliwościach.

  Koronawirus dał się we znaki, szczególnie tym samotnym. Podczas ostatniego roku na popularności jeszcze bardziej zyskały portale i aplikacje randkowe. Single i singielki szukają swojej drugiej połówki, by choć na chwilę zabić poczucie pustki. Stęsknieni za bliskością, czułością i chęcią bycia kochanym posuwamy się jednak do czynów, mówiąc wprost… bezmyślnych.

  Coraz bardziej popularna staje się turystyka górska, podczas której korzystamy z bocznych tras, by być jak najbliżej dzikiej natury. Niestety w tym przypadku bardzo prawdopodobne jest to, że oprócz bogatej roślinności, na swojej drodze spotkamy także dzikie zwierzęta, na przykład niebezpiecznego niedźwiedzia. Co robić, gdy staniemy oko w oko z potężnym drapieżnikiem? O tym opowiedziała nam lek. wet. Maria Geremek z fundacji Make a Change.

  Pandemia koronawirusa nie ustępuje, liczba chorych wzrasta każdego dnia. Często zastanawiamy się, co zrobić, by zmniejszyć ryzyko zakażenia. W naszym programie wątpliwości starają się rozwiewać eksperci. Jedno z pytań widza dotyczy kwarantanny przed spotkaniem dzieci z dziadkami. Ile powinna trwać?

  W Dzień Dobry TVN - Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen czyli bardzo popularny w Polsce, fenomenalny brytyjski zespół - Years&Years. Na naszej scenie wystąpili ze swoim utworem "All for you". Posłuchajcie!

  Od samego rana, w naszym studiu, telewizyjny nektar zbierała, znana i lubiana, Pszczółka Maja! Pojawił się także Gucio, czyli Mateusz Banasiuk, który wcielił się w jego rolę w filmie „Pszczółka Maja – miodowe igrzyska”. Jak wyglądała jego praca? Jakie były jego ulubione bajki z dzieciństwa?

  O kosmitach i życiu pozaziemskim, z Anną Senkarą rozmawiali: Jake Gyllenhaal i Rebecca Ferguson. Jak udało im się stworzyć tak realistyczny obraz kosmosu w filmie "Life"? Czy ich zdaniem, gdzieś we wszechświecie, istnieje obca cywilizacja?

  Nie każda randka jest udana, nawet jakbyśmy się bardzo starali. Czy przytrafiły się takie gościom Dzień Dobry TVN: aktorowi Sebastianowi Stankiewiczowi, dziennikarzowi Krzysztofowi Jankowskiemu, muzykowi Staszkowi Karpielowi-Bułecce i pisarce Marcie Guzowskiej?

  W Polsce szeroko komentowano informację, według której Barack Obama nie spotka się z Andrzejem Dudą. Według wielu osób miał to być sygnał świadczący, że amerykańskie władze nie są zadowolone z obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Okazało się, że do spotkania jednak doszło i to dzięki... No właśnie, dzięki czemu? O komentarz poprosiliśmy naszych gości: dziennikarza Rafała Madajczaka i szefa kuchni Jana Kuronia. Redakcja Dzień Dobry TVN jako jedyna dotarła do ekskluzywnych zdjęć z tego spotkania.

  Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z: Sarsą, Margaret, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem, Rafałem Brzozowskim i Pamelą Stone! W sobotę, 12 grudnia, będziecie mogli dostać autograf, zrobić sobie "selfie" i porozmawiać ze swoim idolem! Zaczynamy o 8.30! Czekamy na Was!

  Niedzielny poranek zaczęliśmy od koncertu zespołu Sound'n'Grace, na dachu naprzeciwko naszego studia! Zespół spotkał się też z fanami w Cafe TVN oraz na naszym czacie! Oczywiście okazji do spotkania z muzykami nie przegapiła ich wielka fanka Magda Mołek! Przygotowaliśmy też dla chóru małą niespodziankę, którą udało się nam wzruszyć kilkoro z nich :)

  W najbliższą niedzielę w TVN Cafe wyjątkowe spotkanie z naszymi olimpijczykami z Londynu. Zapraszamy w wszystkich, którzy chcą ogrzać się w blasku medali, na róg Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się o 9:00 i potrwa do 11:00. Nie możesz tego przegapić!