Nowe zdjęcie króla Karola. Jego palce wyglądają jak serdelki

Nowe zdjęcie króla Karola. Jego palce wyglądają jak serdelki
Nowe zdjęcie króla Karola. Jego palce wyglądają jak serdelki
Źródło: WPA Pool/GettyImages
Światowe media od lutego żyją chorobą króla Karola, który zachorował na nowotwór. Monarcha rozpoczął już leczenie i jeszcze do niedawna mówiło się, że wycofa się ze wszystkich planowanych wystąpień publicznych. Ostatnie zdjęcia pokazują jednak, że nie trzyma się swoich postanowień. Fani rodziny królewskiej cieszą się, że pojawia się publicznie, ale są też tacy, którzy niepokoją się jego wyglądem.
DD_20240211_Senkara_REP
Król Karol dziękuje za wyrazy wsparcia
Źródło: Dzień Dobry TVN

Najnowsze zdjęcie króla Karola III

Na początku lutego media obiegła informacja, że Karol III zachorował na nowotwór. - Podczas zabiegu w szpitalu z powodu łagodnego powiększenia prostaty zwrócono uwagę na osobną niepokojącą kwestię. Późniejsze badania diagnostyczne zidentyfikowały postać raka - przekazano w oświadczeniu Pałacu Buckingham.

Król Karol początkowo miał wycofać się ze wszystkich planowanych obowiązków, jednak ze względu na znaczną poprawę zdrowia, kontynuuje wystąpienia publiczne. Niedawno spotkał się m.in. z brytyjskim premierem Rishim Sunakiem. Podczas spotkania z szefem rządu przyznał, że czuje ogromne wsparcie od życzliwych mu ludzi.

Ostatnio spotkał się także z ambasadorami Algierii i Mauretanii. - Pan Nourredine Yazid i pan Samba Mamadou Ba złożyli Jego Królewskiej Mości swoje "listy uwierzytelniające", oficjalne listy od głów państw, które wyznaczają początek ich stanowisk w Wielkiej Brytanii - przekazano w mediach społecznościowych.

Nowe zdjęcie króla Karola niepokoi fanów

Spotkanie z ambasadorami zostało udokumentowane przez Pałac Buckingham. Mimo że król prezentuje się nienagannie, to rodaków zaniepokoił jednak pewien fakt.

- Na zdjęciach jego wysokość nie wygląda dobrze, a jego ręce są spuchnięte i wyglądają na zmęczone. Niech odpoczywa i mam nadzieję, że wytrzyma wszystkie zabiegi. Boże, chroń Króla! - czytamy na Instagramie.

W komentarzach nie brakuje również słów wsparcia: "Bardzo się cieszę, że widzę Króla. Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości. Mam nadzieję, że bardzo szybko powróci do zdrowia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: WPA Pool/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości