Spektakularna metamorfoza w "Projekt Lady". Przemiana Wiktorii zachwyca

Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Źródło: TVN7
W najbliższym odcinku programu "Projekt Lady" widzowie mogą spodziewać się ogromnych metamorfoz uczestniczek. Jedną z najbardziej efektownych jest przemiana pochodzącej ze Szczecina, 22-letniej Wiktorii Nowakowskiej. Czy zmiana wizerunku pomoże charakternej dziewczynie w dojściu do finału?

Metamorfozy w Projekt Lady - 6. edycja

Jednym ze stałych wątków programu "Projekt Lady" jest oddanie buntowniczych młodych kobiet w ręce specjalistów od wizerunku. Najnowsza, 6. edycja, od samego początku budzi wiele kontrowersji. Dziewczęta nie stroniły od alkoholu, wulgaryzmów czy agresji. Z łatwością wchodziły w konflikty, nie bacząc na otoczenie. Wiktoria już w pierwszym odcinku przyznała, że jest skonfliktowana z własną mamą i nie toleruje sprzeciwu. 

Założeniem programu jest nie tylko poskromienie złych nawyków. Uczestniczki często przechodzą duchową przemianę. Godzą się ze swoją przeszłością, uczą się przebaczać i rozróżniać dobre maniery, od złych. Okazuje się, że nie każde spotkanie towarzyskie należy świętować nadmiarem alkoholu i głośną muzyką. Przemiany wizerunkowe mają być symbolicznym odcięciem od przeszłości.

Wiktoria Nowakowska - metamorfoza

Jedna z uczestniczek szybko mianowała się zarządcą grupy. Wiktoria Nowakowska nie ukrywała, że lubi znajdować się w centrum zainteresowania. W odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek, 29 października zobaczymy zupełnie nowe oblicze młodej kobiety. Wielkim wsparciem okazała się Tatiana Mindewicz-Puacz. Mentorka wytłumaczyła Wiktorii, dlaczego warto, choć na chwilę odciąć się od swojego przydomku i zajrzeć w głąb siebie.

Metamorfoza okazała się spektakularna. Styliści zaproponowali Wiktorii zmianę koloru włosów oraz zachęcili do zrezygnowania z ciężkiego obuwia. Dziewczyna zaprezentowała się w dopasowanej sukience, butach na obcasie i delikatnym makijażu. W ciągu najbliższych tygodni dowiemy się, jak zmiana wizerunku wpłynęła na samoocenę i zachowanie uczestniczki. Okaże się także, czy nowe oblicze pójdzie w parze z pozytywną przemianą wychowawczą.

Uczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Wiktoria Nowakowska, Project Lady
Uczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Źródło: TVN7
Uczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Uczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
Źródło: TVN7

Metamorfozy wszystkich uczestniczek możecie zobaczyć już dziś na antenie TVN7 albo na Player.pl.

Zobacz także:

Pijane uczestniczki programu "Projekt Lady". "Są w takim stanie, że nie zauważyły pałacu"

Małgorzata Rozenek-Majdan o 6. edycji "Projektu Lady": "Nowa lokalizacja to tylko początek"

Metamorfozy uczestniczek "Projektu Lady": "To było dla nich duże wyzwanie"

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości