Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o 6. edycji "Projektu Lady": "Nowa lokalizacja to tylko początek"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Reporter:
Oskar Netkowski

"Projekt Lady" już szósty raz zaskoczy widzów swoim kreatywnym podejściem do niepokornych uczestniczek. Czego możemy spodziewać się w kolejnej edycji programu? Jakie wyzwania staną kobietom na drodze do zwycięstwa?

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowościach w 6. edycji "Projektu Lady"

Wyzwania, jakie po raz kolejny staną przed sztabem ekspertów i mentorkami będą wymagały odpowiedniego podejścia. Co tym razem czeka dwanaście uczestniczek tego reality show?

- Nowa lokalizacja to tylko początek nowości. Piękny zespół pałacowy w Ojrzanowie przyjął nas z otwartymi rękoma. Dziewczyny będą miały tam bardzo komfortowe warunki do przemiany – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

Jak dodaje, widzów czeka jeszcze wiele innych niespodzianek.

Jak zmieniał się "Projekt Lady"?

Choć zarówno obraz damy, jak i przyzwolenie na to, co wypada, a czego nie, zmieniały się przez wszystkie edycje "Projektu", jak twierdzi Małgorzata Rozenek-Majdan – program od lat, nieustannie wpaja dziewczynom te same wartości.

- Od początku stawialiśmy na to, by dziewczyny kształtować na pewne siebie kobiety, które wiedzą, jakich wyborów chcą dokonywać, które są świadome konsekwencji decyzji, które będą podejmować w życiu. My nie widzimy ogromnej różnicy – zawsze mówiłyśmy o szacunku do siebie i innych, o pozytywnym nastawieniu do siebie i do świata – opowiada Rozenek-Majdan dla dziendobry.tvn.pl.

Jak zaznacza, mentorkom i ekspertom od zawsze zależało też na tym, żeby dziewczyny miały podejście bodypositive. - My cieszymy się tym, że rzeczywistość dogania nasz "Projekt Lady" – dodaje. Jak zauważa prowadząca, "Projekt Lady" jest wzbogacający nie tylko dla dziewczyn, ale też dla ich mentorek.

- My uczymy się od dziewcząt pewnych zachowań, a one uczą się od nas. Dlatego ten program jest tak dobry i dlatego się tak chętnie ogląda – bo jest autentyczny - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

Nowe odcinki "Projektu Lady" będą emitowane w TVN7 w piątki, a także dostępne na Player.pl

Zobacz video: Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek-Majdan o programie "Projekt Lady" Wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan o programie Projekt Lady

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości