Gwiazdy

Rusza "Projekt Lady 6". Kim są uczestniczki nowego sezonu?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN7

Mamy świetną wiadomość dla fanów programu "Projekt Lady". Już w piątek 8 października na antenie TVN7 zostanie wyemitowany premierowy odcinek szóstego sezonu. Czego mogą się spodziewać widzowie? Kim są nowe uczestniczki?

"Projekt Lady" - nowy sezon

Na antenę wraca popularny program "Projekt Lady". Produkcja przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Jedną z nich jest ta, że szósta edycja będzie emitowana na antenie TVN7. Zmianie uległa także siedziba szkoły dla dam. Uczestniczki zamieszkają bowiem w XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie, czyli miejscu z bogatą historią i tradycjami, położonym ok. 36 km od Warszawy.

Natomiast niezmiennie "Projekt Lady" poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, która będzie uczyć uczestniczki dobrych manier. Pomagać jej w tym będą ponownie mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska, trener protokołu dyplomatycznego i Tatiana Mindewicz-Puacz, trener rozwoju osobistego. Czeka je wyjątkowe wyzwanie, a proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały.

"Projekt Lady 6" - uczestniczki

Bohaterkami "Projektu Lady 6" są dziewczyny, które nie stroniły od zakrapianych imprez i wyzywających zachowań, a także te, którym brak pewności siebie. Przedstawiamy Wam kilka uczestniczek szóstej edycji:

Kasia Zając, 19 lat, Kraków

Pewna siebie królowa nocy, która zawsze zwraca uwagę wszystkich dookoła. Jest głośną i niekwestionowaną duszą towarzystwa. Przyciąga uwagę mężczyzn swoim wyglądem, temperamentem, osobowością. Zawsze kręci się wokół niej tłum adoratorów. Zdaje się być wyniosła i pewna siebie, ale to tylko pozory. Wiele razy została zraniona, oszukana, więc ma problem z zaufaniem drugiej osobie. Jest przerażona dorosłym życiem, w które za chwilę ma wkroczyć. Boi się, że ludzie odkryją, że nie ma planu i często nie wie, co robić. 

Po skończeniu liceum zrobiła sobie rok przerwy. Z rodzinnego domu na Podhalu przeniosła się do Krakowa, gdzie mieszka razem z przyjacielem i pracuje w swoim salonie piercingu. Jest dumna ze swojej finansowej niezależności i wolności, jaką daje jej praca. Twierdzi, że dzięki temu dobrze radziła sobie w szkole i potrafi być zaradna życiowo. Jednak zbyt łatwo ulega różnym namowom i perswazjom. Nie jest asertywna, nie umie odmawiać znajomym. Kasia ma poczucie, że w swoim życiu jest kompletnie sama. Przyjaciele, którzy ją otaczają, nie są dla niej wsparciem. Trzyma więc ludzi na dystans i nie pozwala, by ktoś ją zranił.

Kasia Zając Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

Kinga Kowalska, 22 lata, Poznań 

Ufna, wrażliwa, towarzyska dziewczyna, której życie nie rozpieszczało. Zarabia pracami sezonowymi albo dorabia jako kasjerka. Ma silną potrzebę bycia w związku, opiekowania się i bycia zaopiekowaną. Przechodzi od relacji do relacji, by tylko nie być sama. Nigdy nie czuła się kochana, potrzebuje dużo atencji. Była w szkole fryzjerskiej, ale rzuciła ją dla jednej ze swoich partnerek. 

Czuje się coraz bardziej samotna i próbuje sobie z tym radzić, rzucając się w wir imprez.  Przestaje mieć do siebie dystans i wszystko odbiera jako atak. W końcu zebrała się na odwagę i postanowiła o siebie zawalczyć. Pragnie nabrać ogłady. Nie chce już nieświadomie ranić ludzi.  

Kinga Kowalska Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

Natalia Płocka, 21 lat, Kielce 

Natalia skończyła szkołę informatyczną, jest fanką gier komputerowych i po cichu marzy o karierze programistki. Jest jednak przekonana, że do niczego się nie nadaje i na wszystko jest za słaba. Boi się próbować nowych rzeczy, a jeśli nawet uda jej się przełamać strach, rezygnuje, gdy tylko pojawiają się pierwsze trudności. Ostatnio pracowała jako technik telekomunikacji w firmie zajmującej się budową sieci światłowodowych. Jednak rzuciła tę pracę. Od tego czasu siedzi w domu i gra na komputerze. Ma nadzieję, że program "Projekt Lady" tchnie w nią prawdziwą wiarę we własne możliwości. Potrzebuje dyscypliny i dystansu, by odkryć, kim tak naprawdę jest oraz osiągać wyznaczone sobie cele.

Natalia Płocka Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

Wiktoria Nowakowska, 22 lata, Szczecin 

To głośna i skupiająca całą uwagę na sobie szefowa imprezy. Niewiele ją w życiu obchodzi. Jedyną rzeczą, na której jej zależy, to skończenie studiów. Choć często jest nieodpowiedzialna i beztroska, zdaje sobie sprawę, że dzięki temu może mieć lepsze i łatwiejsze życie. Nie interesuje jej ani opinia innych, ani zasady, ani jej wygląd. Toczy bezustanną wojnę z mamą. Czuje się przez nią ciągle oceniana. Wiktoria uważa, że jest pogubiona i nie ma w życiu celu. Ma poczucie, że dokonuje wyborów, które uszczęśliwiają innych, a nie ją samą. Wszystkie swoje rozterki i bolączki ukrywa pod maską zuchwałej dziewczyny.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Wiktoria Nowakowska Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

Paulina Siudak, 22 lata, Wrocław 

Uśmiechnięta i wrażliwa dziewczyna, do której przykleiła się łatka… Na co dzień pracuje w firmie  fotowoltaicznej we Wrocławiu. A w weekendy odpala wrotki i bawi się na całego, nie stroniąc od używek.  Czasem pojawia się u niej refleksja, by zmienić tryb swojego życia, ale chęć imprezowania wciąż wygrywa. Wychodzi z założenia, że do trzydziestki należy się wyszaleć, a potem przyjdzie czas na ustatkowanie się. Przez takie podejście również mężczyźni nie widzą w niej kandydatki na partnerkę. Lubią się z nią pobawić, ale nie chcą tworzyć związku. Dużym wsparciem jest dla niej brat, któremu może się zawsze zwierzyć z problemów i liczyć na radę od serca. 

O czym marzy Paulina? Chciałaby mieć własne mieszkanie, swoją przestrzeń i na chwilę zatrzymać się w tym wiecznym życiowym pędzie. Ma nadzieję, że "Projekt Lady" pomoże jej wysiąść z tego imprezowego rollercoastera.

Paulina Siudak Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

Zuzanna Bergander, 20 lat, Warszawa 

To łobuziara o twarzy anioła. Wygląda niewinnie, ale jako nastolatka miała wiele problemów z prawem i ze szkołą. Używki, imprezy i beztroska stały się jej codziennością. Do czasów pandemii pracowała w klubach nocnych jako promotorka i hostessa. Jednak nie umie się podporządkować innym, co utrudnia jej znalezienie pracy. Do dziś często popada w konflikt z prawem. Bardzo lubi szybki styl życia. Uwielbia poznawać nowych ludzi. 

Jest typem liderki, lubi rządzić. Zawsze wybiera najłatwiejsze rozwiązania. "Projekt Lady" jest dla niej szansą na uporządkowanie sobie życiowych priorytetów.

Zuzanna Bergander Uczestniczka "Projektu Lady 6" Źródło: TVN

"Projekt Lady 6” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady" będą emitowane w TVN7 w piątki, a także dostępne na Player.pl. Premiera szóstego sezonu show zaplanowana jest na 8 października 2021 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci
Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości