Gwiazdy

Pijane uczestniczki programu "Projekt Lady". "Są w takim stanie, że nie zauważyły pałacu"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Uczestniczki 6. sezonu programu "Projekt lady"

Program "Projekt Lady" wrócił na antenę TVN7. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło emocji. Uczestniczki w drodze do Pałacu Ojrzanów wypiły tyle alkoholu, że nie były w stanie normalnie funkcjonować. Zobacz, co zrobiły, kiedy nie mogły skorzystać z toalety.

"Projekt Lady 6" - pierwszy odcinek

W piątek 8 października na antenie TVN7 wyemitowano pierwszy odcinek 6. sezonu "Projektu Lady". Nowymi bohaterkami reality show są dziewczyny, które nie stroniły od zakrapianych imprez i wyzywających zachowań, a także te, którym brak pewności siebie. Już początek programu obfitował w wielkie emocje. Jedna z uczestniczek, Wiktoria, w ramach prezentu dla pozostałych kupiła 4 wina. Nie tylko ona miała taki pomysł, ponieważ niektóre zdążyły wypić kilka piw w trakcie oczekiwania na busa. Kiedy kolejne bohaterki wchodziły do pojazdu w różnych miejscach, widząc imprezową atmosferę panującą w środku, mówiły do towarzyszek: "Już Was kocham".

W pewnym momencie na busa ze wszystkimi bohaterkami czekał wysłannik, który wręczył im list. Okazało się, że dziewczyny są zaproszone na eleganckie przyjęcie w XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie. To jednak nie powstrzymało ich przed dalszą zabawą. Powiedziały kierowcy, że potrzebują skorzystać z toalety, a gdy ten zatrzymał się na pobliskiej stacji, chciały kupić kolejny alkohol. Stacja okazała się jednak zamknięta i musiały obejść się smakiem. Nie mogły również skorzystać z toalety. Ze względu na to niektóre weszły do kabin toi toi podstawionych w pobliżu. Inne z kolei zdecydowały się wypróżnić poza nimi na trawniku, paradując bez spodni przed przejeżdżającymi samochodami. Gdy w takim stanie dojechały do pałacu, mentorki były załamane.

- One nie zauważyły w ogóle pałacu. Są w takim stanie, że chyba nie zauważyły - powiedziała Irena Kamińska-Radomska w "Projekcie Lady".

Pijane uczestniczki "Projektu Lady"

W pałacu dziewczyny dostały 5 minut na przygotowanie się do eleganckiego przyjęcia. W tym czasie zdążyły zanieść bagaże, kilka razy się przewrócić, a jedna z nich, Agata, zbiła wazę w pokoju. Mówiła później, że ma nadzieję, że nikt ją nie obciąży za to milionami złotych. Następnie uczestniczki przybyły na wydarzenie, gdzie czekał ich wytworny poczęstunek, muzyka klasyczna i przyjaciele pałacu w Ojrzanowie. Bohaterki pojawiły się w sali w skąpych kreacjach, które nie krępowały ich frywolnych ruchów.

- Wszystko było nad wyraz dziwne - stwierdziła uczestniczka programu TVN7, Magdalena.

Dziewczyny nie popisały się swoim zachowaniem. Zuzanna chciała jednemu z gości mówić, że ma piękne oczy, natomiast Wiktoria postanowiła pochwalić się wokalnym talentem przy fortepianie. Żadna z nich na drugi dzień nie pamiętała tego, co robiła.

"Projekt Lady 6” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady" są emitowane w TVN7 w piątki o godz. 20:00. Można je oglądać także na Player.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci
Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieciŹródło: Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości