Gwiazdy

Metamorfozy uczestniczek "Projektu Lady": "To było dla nich duże wyzwanie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN7
Tatiana Mindewicz-Puacz

Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

"Projekt Lady 6" - wyzwania mentorek

Za nami premierowy odcinek szóstej edycji "Projektu Lady", w którym uczestniczki nie stroniły od alkoholu. Do Pałacu w Ojrzanowie dojechały na rauszu, a później poprawiły jeszcze bardziej swój stan. A to dopiero początek ich przygód... Małgorzatę Rozenek-Majdan, Irenę Kamińską-Radomską i Tatianę Mindewicz-Puacz czeka nie lada zadanie. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, by odmienić życie młodych kobiet. Jedną z nich będą metamorfozy wizerunkowe, które zawsze wzbudzają wiele emocji.

W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą przemiany dziewcząt, a tymczasem posłuchacie, co na ich temat sądzi prowadząca "Projekt Lady" oraz mentorki.

Metamorfozy uczestniczek "Projektu Lady"

Tatiana Mindewicz-Puacz, trener rozwoju osobistego, do metamorfoz uczestniczek "Projektu Lady" podeszła szerzej. Jej zdaniem najważniejsza przemiana następuje wewnątrz, a fryzura to tylko dodatek.

Trzeba pamiętać, że metamorfoza, nawet jeśli pozornie dotyczy tego, co jest na zewnątrz, odbywa się też w głowie. Myślę, że to, co się działo w głowach dziewcząt podczas metamorfoz, było dla nich najtrudniejsze. Uwierzyć, że ta nowa propozycja przynajmniej powinna być przez nie rozważona, a może być naprawdę niezłą propozycją, ale też przyzwyczaić się do tego, że już nie muszą mieć masek. Mogą wybierać siebie i czuć się ze sobą naprawdę dobrze. To było dla nich duże wyzwanie

Z kolei dr Irena Kamińska-Radomska, trener protokołu dyplomatycznego podkreśliła, że uczestniczki przeróżnie reagują na nowy wizerunek.

- Metamorfozy jak zwykle wiążą się i z zachwytem, i z rozpaczą. Będzie, co oglądać. (...) Czasami jest taka reakcja sprzeciwu, buntu: "Co mi zrobiliście?", a potem się okazuje: "Faktycznie do twarzy mi z tym, czy w tym – zauważyła mentorka.

Dr Irena Kamińska-Radomska
Dr Irena Kamińska-Radomska Dr Irena Kamińska-Radomska o metamorfozach uczestniczek "Projektu Lady"

Natomiast zdaniem prowadzącej metamorfozy można zaliczyć do udanych.

- Wszyscy byliśmy zachwyceni efektami. Dziewczyny zaufały, poddały się sugestiom ekspertów. Ich włosy wyglądały naprawdę rewelacyjnie, make-up – też. Stylizacje się broniły, więc to ogromna przyjemność, kiedy patrzysz i wiesz, że z dziewczyny, która podświadomie głęboko marzy o kobiecości, udało się ekspertom tę kobiecość wyciągnąć. Powiem więcej, ich bliscy są zachwyceni. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tych metamorfoz – zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenk-Majdan o metamorfozach uczestniczek "Projektu Lady"

"Projekt Lady 6" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady 6" będą emitowane w piątki o gdzie 20:00 na antenie TVN7 , a także dostępne na Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości