Gwiazdy

Ralph Kaminski nakręcił film z uczestnikami "Top Model". Nie z każdym pracowało mu się równie dobrze

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Ralph Kaminski na planie "Top Model"

Za nami kolejny odcinek "Top Model", w którym gościem specjalnym był m.in. muzyk Ralph Kaminski, który reżyserował film modowy z udziałem uczestników. Kto poradził sobie najlepiej? Z kim artysta miał pod górkę?

Ralph Kaminski zaprezentował teledysk do utworu "Tata"

Fani Ralpha Kaminskiego nie mogą ostatnio narzekać na nudę. Nie tak dawno artysta opublikował singiel "Biegnij razem ze mną", który zapowiada jego najnowszy album pt. "KORA". Odnajdziemy na nim m.in. utwory z repertuaru Maanamu w autorskich aranżacjach.

A teraz... oryginalny wokalista młodego pokolenia opublikował teledysk do piosenki "Tata" z drugiego albumu studyjnego pt. "Młodość". Do klipu zaprosił najstarszą polską drag queen - Lulla La Polaca. 

Jestem autorem scenariusza i reżyserem klipu "Tata", ale bez tych genialnych twórców, ludzi, z którymi uwielbiam pracować, nasz teledysk by nie powstał

"Top Model 10": odcinek 7. – Film modowy wyreżyserowany przez Ralpha Kaminskiego

Co więcej, Ralph Kaminski był również gościem ostatniego odcinka "Top Model". Przygotował dla uczestników zadanie specjalne. Każdy z nich miał do odegrania trzy sytuacje – jedną związaną z jedzeniem, zmywaniem lub zakupami, drugą opartą na pozie modowej i trzecią taneczną. Koncepcja reżysera była jasna, a scenografią do nagrań był bar mleczny. Uzupełnieniem wizji Kaminskiego były stylizacje utrzymane w stylu disco.

Nie obyło się jednak bez zawirowań. Wokaliście nie najlepiej współpracowało się z Olgą. Natomiast zachwycony był Dominiką, którą porównał do Ivany Trump. Z kolei, gdy zobaczył Mikołaja Krawieckiego w sukience stwierdził, że męskości nie definiują ubrania, ale sposób, w jaki mężczyzna się zachowuje i traktuje kobiety.

- Wspaniali ludzie! Cieszę się, że Was poznałem i dziękuję za wspólny czas. Trzymam kciuki za Wasze kariery - zdobywajcie świat - podziękował artysta.

Oryginalny film modowy był zadaniem eliminacyjnym. Jury wspólnie zdecydowało, że najgorzej wypadła Olga i to ona musiała pożegnać się z programem.

"Top Model 10" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 10. edycji "Top Model" w każdą środę o godz. 21.30 w TVN oraz w Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Bartosz Kloch - niezwykły uczestnik "Top Model"

Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model”
Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model” Bartosz Kloch o udziale w "Top model". Jak odnalazł się na planie programu? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości