"Top Model 10": Naga sesja wywołała wiele emocji. Kto odpadł z programu? 

"Top Model"
"Top Model"
Źródło: TVN/x-news
Za nami 6. odcinek 10. edycji "Top Model". Uczestnicy musieli zmierzyć się z tanecznym zadaniem, wziąć udział w castingu, a także zapozować nago przed obiektywem. Kto najlepiej sobie poradził? Która modelka pożegnała się z programem?

"Top Model 10": odcinek 6. Taneczna sesja z Klimentami

Za nami kolejny emocjonujący odcinek. Uczestnicy musieli stawić czoła wielu ekscytującym zadaniom. Jednym z nich była taneczna sesja zdjęciowa w pudrze, przy której uczestników wspierali Jan Kliment wraz z żoną Lenką. To właśnie oni uczyli przyszłe modelki i przyszłych modeli pozowania. W tej konkurencji najlepiej wypadli Weronika i Arek.

"Top Model 10": odcinek 6. Castingi

Uczestnicy wzięli też udział w profesjonalnych castingach: online, który zorganizował R. Swiader - projektant, prężnie rozwijający karierę w Stanach Zjednoczonych oraz dwóch stacjonarnie: dla znanej polskiej marki MMC i do najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego.

Angaż do pokazu MMC dostali Nicole, Mikołaj, i Julia. Z kolei R. Swiader zachwycił się: Aleksandrą, Adamem, Nicole i Sophie, a Mariusz Przybylski: Łukaszem, Julią i Mikołajem

"Top Model 10": odcinek 6. Naga sesja z Joanną Koroniewską

Ostatnim zadaniem była naga sesja. Uczestnicy pozowali przed obiektywem Marty Wojtal, a wspierała ich koordynatorka intymności i seksuolożka – Marta Łachacz oraz jurorka Joanna Krupa i aktorka Joanna Koroniewska. Kobiety starały się zapewnić komfort, ale w tym przypadku emocje i stres wzięły górę. Najbardziej sytuację przeżywała Sophia, która jest dopiero w trakcie swojej transformacji. Po chwili słabości zacisnęła jednak zęby i pozowała jak rasowa modelka.

"Top Model 10”: odcinek 6. Kto odpadł z programu?

Zdjęcia uczestników oceniali jury "Top Model" oraz Joanna Koroniewska. Największe zastrzeżenia jurorzy mieli do Olgi, która ich zdaniem zachowała się nieprofesjonalnie, ale ostatecznie z programem pożegnała się Wiktoria Pawliszewska.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Top Model" powraca po raz dziesiąty

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości