Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska pracowała nad poczuciem własnej wartości. "Mnie to zajęło kilka dobrych lat, przeszłam wiele wzlotów i upadków"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Agnieszka Kaczorowska- Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w mediach społecznościowych osobisty wpis dotyczący samoakceptacji i pokochania samej siebie. Aktorka zdradziła, że wiele czasu zajęło jej zrozumienie, że tak jak każda inna kobieta jest wyjątkowa i niepowtarzalna. "Potrzeba odwagi, aby wierzyć w swoją moc" – dodała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o pracy nad poczuciem własnej wartości

Agnieszka Kaczorowska to szczęśliwa żona i spełniona mama dwóch córeczek. Aktorka w mediach społecznościowych regularnie publikuje posty z życia prywatnego i zdradza nieco szczegółów swoim wiernym fanom. Niedawno gwiazda odniosła się do ważnego tematu. Mianowicie Agnieszka poruszyła kwestię pracy nad poczuciem własnej wartości. Choć w mediach wiele mówi się o kochaniu samego siebie, okazuje się, że miłość ta często jest dla nas najtrudniejsza. Boimy się wychodzić przed szereg, lękamy się mówić o sobie w superlatywach, obawiając się oceny społeczeństwa. - Wszędzie czytam, że KAŻDA KOBIETA jest wyjątkowa, niepowtarzalna, piękna, że każda z nas jest cudem... I w tym jest 100% racji. Sama nie raz tak pisałam. Ale dlaczego społecznie mamy przyzwolenie tylko na uogólnianie? Jeśli napiszemy w liczbie mnogiej o wszystkich kobietach, to jest wspaniale, ale gdy jedna z nas powie "jestem wyjątkowa, jestem niepowtarzalna, jestem piękna" to otrzymuje społeczny lincz. Bo nieskromna! Bo przydałoby się jej trochę pokory! Bo taka zadufana! Bo w głowie się poprzewracało… Bo, bo, bo… - rozpoczęła gwiazda.

W dalszej części Agnieszka przyznała, że nad poczuciem własnej wartości można pracować i sama jest tego najlepszym przykładem. Aktorka na swojej drodze natrafiła na wiele przeszkód, jednak nie poddała się i dzielnie walczyła, idąc po swoje szczęście.

Nad poczuciem własnej wartości można pracować na wiele sposobów. Mnie to zajęło kilka dobrych lat, przeszłam wiele wzlotów i upadków. Aby prawdziwie pokochać siebie, również wykonałam ogromną pracę. Dziś jestem tutaj i nie boję się mówić.

Gwiazda podkreśliła także, że żadne komplementy nie są w stanie zastąpić nam samoakceptacji, rozumienia i miłości do siebie. Do tego potrzeba odwagi i siły. - I poza tym, że tak wielu osobom chciałabym powiedzieć, że noszą w sobie piękno, a jeszcze bardziej chciałabym, aby sami przekonali się o swojej wyjątkowości… to chcę również być przykładem, że do #selflove trzeba odwagi. Potrzeba odwagi, aby wierzyć w swoją moc. Trzeba odwagi, aby podziękować za komplement, który się otrzymuje. Trzeba odwagi, aby wśród ludzi powiedzieć o sobie dobrze. Trzeba też odwagi, aby z głębi serca powiedzieć sobie samemu, na przykład patrząc w lustro - "kocham się", "jestem piękna", "jestem cudem". Moim zdaniem, może być to pierwszy krok do budowania poczucia własnej wartości i równie dobrze może być to już efekt pracy nad sobą. Każdy z nas ma gdzieś w otoczeniu ludzi, którzy skrytykują, wyśmieją czy "życzliwie" skomentują. No, ale na koniec dnia zostajecie sami ze sobą, przytulacie swoje własne serducho i ważne jest już tylko to, czy bije ono w rytm miłości… miłości do siebie - podsumowała Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o samoakceptacji

Pod nowym postem Agnieszki pojawiło się wiele komentarzy. Fanki jednogłośnie przyznały, że zazdroszczą aktorce samoakceptacji i same pracują nad tym, by pokochać siebie. Ponadto dodały, że słowa gwiazdy są dla nich otuchą i nadzieją na to, że jeszcze wszystko może się zmienić. - Nad miłością do siebie zaczęłam pracować kiedy prawie NIC nie było Ok w moim życiu… zaczęłam siebie kochać i zaczęło się wszystko zmieniać – dodała Agnieszka.

- "Twoje słowa są zawsze takie piękne! Jestem pod wielkim wrażeniem, jakim WSPANIAŁYM człowiekiem jesteś. Takich dobrych osób właśnie nam brakuje na tym świecie", "Pięknie, uwielbiam cię słuchać, oglądać, czytać. Jesteś taka mądra, dziękuję, że jesteś" – pisali fani.

Zobacz wideo: Czy życie kobiety zaczyna się po 40-tce?

Czy życie kobiety zaczyna się po 40-tce?
Czy życie kobiety zaczyna się po 40-tce? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/EastNews

Pozostałe wiadomości