Ralph Kamiński odpowiada na pytania. Jakie jest jego ulubione danie, co go denerwuje i czego się boi?

Krótka piłka z Ralphem Kaminskim
Ralph Kamiński - śpiewa, komponuje, pisze teksty i reżyseruje, jest multiinstrumentalistą i producentem muzycznym. Jego charakterystyczny wizerunek sprawia, że nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Jaki jest w życiu codzienny? O kilka rzeczy zapytał go Mateusz Hładki.

Ralph Kamiński – szybkie pytania

Ralph Kamiński ugościł naszego reportera w swoim domu. Podczas spotkania artysta odpowiedział na krótkie pytania i oprowadził po wnętrzach królestwa. Wokalista pokazał nam także jednego z kotów, który z nim zamieszkuje, a następnie płynnie nawiązał do przyjaciół. Jak przyznał, jest duszą towarzystwa i dość często spotyka się z bliskimi oraz zaprasza ich do siebie.

W kwestii sztuki artystą, który go niezmiennie inspiruje, jest Frank Ocean. Ulubioną książką jest "Harry Potter", a piosenek, jak przyznał, jest zbyt wiele, aby wybrać tylko jedną. Zastanawiacie się, co lubi jeść Ralph? Odpowiedź na to pytanie też znamy. Pizza i chipsy.

Wokalista zdradził nam także, jak wygląda jego styl życia. Okazuje się, że Ralph jest nocnym markiem i choć bardzo chciałby wstawać rano, jego rytm dnia mu na to nie pozwala. Ponadto Kamiński przyznał, że jego najlepszą cechą charakteru jest lojalność, a najgorszą – wybuchowość. Najbardziej denerwuje go natomiast brak autentyczności, a bawi głupie poczucie humoru. Jak każdy z nas Ralph ma też swoje lęki – wokalista obawia się, że kot wypadnie mu z okna.

Ralph Kamiński – kim jest?

Ralph Kamiński pochodzi z Jasła, tak jak Roksana Węgiel i Michał Szpak, który jest jego kuzynem. W 2012 roku mogliśmy zobaczyć go w talent show TVN "X-Factor". Artysta ukończył również studia wokalne i wydał dwie płyty: "Morze" i "Młodość". Obecnie wokalista cieszy się ogromną popularnością, a jego twórczości słucha tysiące fanów.

Ostatnio w mediach głośno było także o słynnym pocałunku Krzysztofa Zalewskiego z Ralphem Kamińskim podczas gali wręczenia Fryderyków.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: M. Hładki, K. Chętnik

podziel się:

Pozostałe wiadomości