Gwiazdy

Merkucjo z "Prince Charming" o coming oucie. "Rodzina kazała mi się wyprowadzić do dużego miasta"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
"Prince Charming". Merkucjo Kopiecki o udziale w show

Merkucjo Kopiecki jest jednym z uczestników pierwszego gejowskiego randkowego programu w Polsce, "Prince Charming". Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał, jak wyglądał jego coming out. Niestety historia mężczyzny nie jest wesoła. W związku ze swoją orientacją seksualną musiał opuścić rodzinną miejscowość.

Merkucjo Kopiecki z "Prince Charming" o swoim coming oucie

Merkucjo na tę chwilę jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w programie "Prince Charming". Głośno zrobiło się wokół niego, kiedy okazało się, że do willi w słonecznej Hiszpanii trafił razem ze swoim byłym chłopakiem - Jonatanem. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl charyzmatyczny uczestnik podzielił się swoją przeszłością i historią coming outu.

- Miałem 19 lat, kiedy dokonałem coming outu. Byłem wtedy w związku i miałem z partnerem trudny okres, rozstaliśmy się na jakiś czas. Było mi bardzo ciężko. I w końcu moja mama zapytała, co się dzieje. Powiedziałem, że ryczę, bo mnie facet zostawił. Powiedziała: "kto?!". I wtedy powiedziałem, że jestem gejem - zdradził Merkucjo.

- Mama na początku zaczęła się obwiniać. Coming out nie był zbyt łatwy. Zostałem poproszony, żebym wyprowadził się do dużego miasta, że tak będzie lepiej. Moja rodzina bała się, że wszyscy będą plotkowali - podsumował.

Kim jest Merkucjo Kopiecki z "Prince Charming"?

Uczestnik "Prince Charming" ma 27 lat i mieszka w Poznaniu. Jako osoba homoseksualna ujawnił się mając 19 lat, jednak nie wspomina tego dobrze, bo po coming oucie został poproszony o wyprowadzenie się do dużego miasta, by w rodzinnej miejscowości nie stać się ofiarą plotek – on i cała rodzina. Żyje, jak chce, nikomu krzywdy nie robi – z takim przesłaniem pojawił się w programie. Ma duszę romantyka, marzy mu się wielka, prawdziwa miłość i ktoś, kto pokocha go takim, jakim jest.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości